برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: هیچ مذاکره ای با پیروانی نداشتیم

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۳ — خبرآنلاین

محمود یاوری سرمربی فجر سپاسی با وجود اینکه در این تیم عملکرد خوبی داشت و تا حدود زیادی انتظارات را بر‌آورده کرد اما ظاهرا نمی‌خواهد در شیراز بماند.

محمد حسین جعفری

مطمئنا اگر یاوری برای فصل آینده پیشنهادی داشته باشد از فجر می‌رود اما در غیر این‌صورت احتمال دارد بماند و به همان روش قبل با فجر ادامه دهد. البته نباید از کنار نام غلامحسین پیروانی هم به راحتی گذشت. با توجه به اینکه پیروانی به بازگشت به فجر ابراز تمایل کرد احتمال این هم می‌رود که پیروانی جانشین یاوری در فجر شود. به هر حال پیروانی مرد پرنفوذی در فوتبال شیراز است و یک ابراز تمایل شاید کافی است تا درها به روی او باز شود.این در حالی است که در شیراز هم شایعه شده که شاید او به فجر بیاید.
در این خصوص از جعفر جعفری مدیرعامل فجر سپاسی سوال کردیم که او به فوتبال ایران گفت:«راستش را بخواهید قرار است بعد از پایان بازی‌ها در مورد فصل آینده و برنامه های آینده تصمیم بگیریم.بعد از پایان لیگ جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد و همه چیز مشخص می شود.ما هیچ برنامه ای فعلا نداریم و با شاغلام هم مذاکره نکردیم.البته به او ارادت داریم و هر از چند گاهی یکدیگر را می بینیم ولی ما اهل دروغ گفتن نیستیم و با صراحت می گویم مذاکره ای با پیروانی نداشتیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391