برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه استقلال و دایی، محرومیت مرفاوی

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۶ — ایسنا

کمیته انضباطی آرا خود را درباره پرونده‌های مختلف و شکایات رسیده به کمیته انضباطی اعلام کرد.

جریمه نقدی تراکتورسازی و آلومینیوم هرمزگان

در بازی آلومینیوم هرمزگان و تراکتورسازی تبریز که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در بندرعباس برگزار شد، باشگاه آلومینیوم هرمزگان به دلیل اهانت و فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم، دو میلیون تومان جریمه نقدی شد. همچنین این باشگاه به دلیل پرتاب اشیا از سوی طرفداران منتسب به این تیم به سوی نیمکت ذخیره‌ها، به پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. تراکتور سازی تبریز هم به دلیل تاخیر دو دقیقه‌ای در ورود به زمین، در نیمه دوم به پرداخت ۶۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی است.

ملوان ۹ میلیون ریال جریمه شد

باشگاه ملوان بندرانزلی در بازی مقابل پرسپولیس تهران در ۹ اردیبهشت ۹۲ و در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر به میدان آمد که به همین دلیل از سوی کمیته انضباطی ۹۰۰ هزار تومان جریمه شده است. رای صادره قطعی است.

جریمه ۲۰ میلیونی استقلال و ۵ میلیونی امیرآبادی

در بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در اهواز انجام شد، باشگاه استقلال تهران به دلیل پرتاب اشیای متفرقه طرفداران منتسب به این تیم، ۲۰ میلیون ریال جریمه شد. مهدی امیر آبادی بازیکن تیم فولادخوزستان به دلیل توهین به داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم و ۵ میلیون ریال جریمه شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.

محرومیت مرفاوی و جریمه دایی

بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری بازی ۱۵ اردیبهشت ۹۲ تیم های راه آهن و صبای قم صمد مرفاوی به دلیل اعتراض های مکرر به داور مسابقه و اهانت به داور و همچنین حرکات زننده‌ای که منجر به اخراجش شد و در حین اخراج هم از دستور داور خودداری می کرد، از سوی کمیته انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش محروم شد. همچنین علی دایی سرمربی راه آهن به دلیل اهانت به سرمربی تیم مقابل و اعتراض به داور به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391