برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کفاشیان: بلاتر تیرماه به ایران می‌آید

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۳ — مهر

رئیس فدراسیون فوتبال پس از نشست با بلاتر، پلاتینی، شیخ سلمان و رئیس فدراسیون عربستان از سفر رئیس فیفا به ایران در تیرماه سال جاری خبر داد

علی کفاشیان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان پس از برگزاری انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: با توجه به ثبت‌نام کاندیداها و برنامه‌ریزی‌هایی که AFC برای انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام داده بود، سه کاندیدا معرفی شدند که از میان آنها، شیخ سلمان با ۳۳ رای، حائز بیشترین آرا شد و پس از آن نیز رای‌گیری برای نماینده AFC در فیفا صورت گرفت که در نهایت شیخ سلمان با ۲۸ رای و نماینده قطر با ۱۸ رای انتخاب شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه بعد از مدت زمانی طولانی با انجام این رای گیری، AFC سرو سامان می‌گیرد و مشکلاتی که با شورای المپیک آسیا و IOC داشت، برطرف خواهد شد. مطمئنا با آرامشی که بعد از انتخاب رئیس به وجود می‌آید، امیدوارم سریعا اصلاحات مورد نیاز در فوتبال آسیا صورت گیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین افزود: پس از برگزاری انتخابات، با حضور مهدی محمدنبی و علی پروین نشستی را با شیخ سلمان بن احمد برگزار کردیم که وی اهدافش را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا تشریح کرد که از جمله آن می‌توان به توجه ویژه به مسائل اقتصادی و مبارزه با تبانی در فوتبال، طراحی و توزیع امکانات بین همه کشورهای عضو به گونه‌ای که همه آنها امکان رشد و توسعه داشته باشند، توجه ویژه به بازاریابی و کسب درآمد در فوتبال آسیا، افزایش حمایت شورای المپیک آسیایی و جهانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا و افزایش رابطه میان آنها و استفاده بیشتر از کشورهای صاحب نظر و سبک در فوتبال آسیا اشاره کرد.

کفاشیان در ادامه از نشست کوتاه خود با رئیس جهانی فدراسیون فوتبال خبر داد و تاکید کرد: در این نشست، بلاتر تاکید داشت با برنامه‌ریزی که به عمل آورده، در ماه جولای (تیرماه) به ایران خواهد آمد.

وی در ادامه یادآور شد: همچنین نشستی را با پلاتینی رئیس یوفا برگزار کردیم و وی از همکاری با ایران در خصوص برگزاری برنامه‌های توسعه در فوتبال و حمایت فوتبال اروپا از ایران تاکید کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان با اشاره به نشست مشترک با برخی از روسای فدراسیون‌ها و مخصوصا فدراسیون فوتبال عربستان گفت: در نشستی که با رئیس فدراسیون فوتبال عربستان داشتیم، در خصوص همکاری‌های متقابل دو کشور و همچنین امضا تفاهم‌نامه همکاری صحبت‌هایی انجام دادیم. در این خصوص رئیس فدراسیون فوتبال عربستان، ضمن بیان این مطلب که فوتبال ایران می‌تواند کمک‌های بسیاری به فوتبال عربستان داشته باشد، از عقد این تفاهم نامه استقبال بسیار زیادی کرد.

گفتنی است، هیات اعزامی فدراسیون فوتبال شنبه صبح به تهران باز می‌گردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391