برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی کریمیان : اولویت اول و دوم و سوم من تراکتور است

پنجشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۲ — گل

با وجود اتفاقات پیرامون پرسپولیس آنها باشگاه بزرگی هستند و ما خیلی جدی برخورد می‌کنیم و می‌خواهیم لیگ را بردن پرسپولیس شکوهمند تمام کنیم

مهدی کریمیان

هافبک بوشهری تراکتورسازی در روز پایانی یک فصل پرحاشیه با کمی دلخوری از اتفاقات حرف می زند. او در آستانه بازی پرسپولیس است و پیش خود فکر می‌کند اگر این جوری نمی شد و آنجوری ، شاید فردا برای قهرمانی بازی می کردیم ...

از بازی با آلومینیوم بگو؟

آلومینیوم را خطر سقوط تهدید می کرد و برای بردن می‌جنگید. این کار ما را سخت کرده بود اما خوب توانستیم در نیمه اول دو گل بزنیم و آنها در نیمه دوم انتحاری بازی کردند و خیلی فشار روی ما آوردند اما توانستیم پیروز شویم و اگر چه سومی ما حتمی شده بود اما نیم نگاهی هم به دوم جدول داشتیم.

رفتن تونی ؟

از لحاظ شخصیتی و عاطفی خیلی خوب بود و سال‌ها در فوتبال ایران همچین آدمی ندیده بودم. از نظر فنی هم نتایج گویاست و کارنامه تونی مشخص است. بین مربی‌های خارجی که با آنها کار کردم تونی مربی خوبی بود اما با فوتبال ایران و جو آن آشنا نبود چرا که آنچیزی که در فوتبال ایران وجود دارد در هیچ جای دنیا نیست و اتفاقی که در فوتبال ایران می‌افتد در هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شود. هیئت مدیره باشگاه و مدیرعامل این تصمیم را گرفتند که تونی را کنار بگذارند و نظر آنها محترم است اما به عقیده من و اکثر بازیکنان اگر این دو هفته هم کنار ما می‌ماند اتفاقی نمی‌افتاد و بهتر بود. چرا که تونی با ناراحتی رفت.

در این فصل موفق بودید؟

کاملاً موفق بودیم و نتایجی که با این تیم و بضاعت آن گرفتیم فوق‌العاده بود اگر بازی‌های ما را نگاه کرده باشید می‌بینید که بازی‌های خیلی خوب و با کیفیتی انجام دادیم در آسیا هم با اینکه بی‌تجربه بودیم توانستیم نتایج خوبی بگیریم و با ۱۱ – ۱۲ بازیکنی که در اختیار داشتیم توانستیم نتایج خوبی بگیرم بچه‌ها غیرت کردند نتایج بد ما هم فقط به خاطر خستگی بود و نه اشتباه تیمی من می‌خواهم حرفی بزنم و آن اینکه تراکتور پارسال با آن همه بازیکن و شخصی به نام امیرقلعه نوعی که به فوتبال ایران کاملاً واقف است با ۶۵ امتیاز دوم شد بدون داشتن بازی‌های اضافی در آسیا . و ما امسال با نصف بازیکن‌های پارسال به علاوه شش بازی آسیایی ، تا اینجای کار سوم هستیم با ۶۲ امتیاز و اگر بازی آخرمان را هم ببریم ۶۵ امتیازی می‌شویم و این احتمال هم هست که دوم شویم.

بازی با پرسپولیس ؟

یک بازی حساس و شخصیتی است، با وجود اتفاقات پیرامون پرسپولیس آنها باشگاه بزرگی هستند و ما خیلی جدی برخورد می‌کنیم و می‌خواهیم لیگ را بردن پرسپولیس شکوهمند تمام کنیم. و مردم را شاد کنیم. تیم تراکتور را با تماشاگرانش می‌شناسند و آنها شناسنامه تراکتور هستند. امیدوارم همه به استادیوم بیایند و آن را پر کنند و به کمک آنها یک روز خوب را رقم بزنیم.

در تراکتور می‌مانی؟
من اهل بازار گرمی نیستم و دوست ندارم مدام تیم عوض کنم . اولویت اول و دوم و سوم من تراکتور است و اگر اینجا به توافق برسم همین جا می‌مانم. اما اگر مثبت نشود پیشنهاداتی را که دارم مد نظر قرار می‌دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391