برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاظمی: هیچ تیمی نامه‌ مکتوب برای تغییر زمان مسابقه‌ نداد

سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۰ — فارس

دبیر سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچ تیمی درخواست تغییر زمان بازی نداده و با این حساب تمامی بازی‌ها به غیر از دیدار پرسپولیس و ملوان در همان زمان قبلی برگزار خواهد شد.

علی کاظمی

علی کاظمی در مورد زمان دیدار پرسپولیس و ملوان در هفته سی‌و سوم لیگ برتر گفت: این بازی یک روز زودتر از زمانی که قبلاً اعلام شده، در تاریخ ۹ اردیبهشت برگزار می‌شود. با توجه به اینکه نتیجه این مسابقه در سرنوشت قهرمان و تیم‌های سقوط‌کننده تأثیری نداشت با درخواست ۲ باشگاه موافقت شد و بازی یک روز زودتر انجام می‌شود.

وی در مورد اینکه قرار بود باشگاه‌ها تا ۳ اردیبهشت درخواست خود را برای انجام بازی‌شان زودتر از موعد مقرر اعلام کنند، اظهار داشت: با توجه به درخواست چند باشگاه نامه‌ای به تیم‌ها داده بودیم که در آن اعلام شده بود اگر مسابقه‌ای نتیجه‌اش در تعیین صدرنشین و قعرنشین جدول تأثیری نداشته باشد در صورت توافق ۲ باشگاه زمان مسابقه تغییر پیدا کند. نظر مساعد داشتیم تا اگر چنین درخواستی می‌شد بازی‌ها را در تاریخ ۶ و ۱۳ اردیبهشت برگزار کنیم که هیچ باشگاهی چنین درخواستی به صورت مکتوب به ما ارسال نکرد.

دبیر سازمان لیگ تأکید کرد: وقتی برنامه قبلی را اعلام کردیم تیم‌ها برنامه‌ تمرینی خود را بر اساس همان زمان اعلام شده طراحی کردند و برای محل اسکان و بلیت هواپیما اقدام کردند. به همین خاطر هیچ تیمی درخواست تغییر بازی نکرده است. با این حساب تمامی بازی‌ها به غیر از دیدار پرسپولیس و ملوان در همان زمان قبلی برگزار خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391