برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی‌زاده:‌ کاظمیان و پرسپولیس را آشتی می‌دهیم

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت:‌برای سپردن هدایت تراکتورسازی با فرکی و ابراهیم‌زاده مذاکره می‌کنیم

حمید زینی زاده

حمید زینی‌زاده در مورد حضورش در تهران، گفت: روز گذشته به مجلس رفتیم و برخی امور تراکتورسازی مثل کمک‌هایی که رئیس جمهور قول داده بود به باشگاه کند، پیگیری کردیم، در این راستا نمایندگی مثل سعیدی، فرهنگی و منادی به صحبت پرداختیم.

وی در مورد اینکه آیا با مربیان مذاکره انجام داده است، گفت:‌ پیش از این گفت‌وگوی تلفنی با فرکی داشتیم و می‌خواستیم دیروز به عیادت او برویم که متوجه شدیم از بیمارستان مرخص شده است. سعی می‌کنیم امروز اگر شد با فرکی و ابراهیم‌زاده صحبتی را انجام دهیم تا در صورت توافق هدایت تراکتورسازی به یکی از مربیان واگذار کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه گفته می شود ابراهیم زاده با باشگاه نفت تهران به توافق رسیده است،‌ خاطرنشان کرد: از این موضوع اطلاع ندارم و چیزی نشنیدم.

زینی‌زاده در مورد اینکه آیا احتمال دارد هدایت تراکتورسازی را مربیان خارجی برعهده بگیرند، عنوان کرد: احتمال این اتفاق بسیار کم است با توجه به تجربیاتی که داشتیم بعید می‌دانم سرمربی خارجی برای تیم‌مان انتخاب کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها اعلام کردند از کاظمیان شکایت می‌کنند، اظهار داشت: این مسئله‌ای است که مربوط به خودشان است، اما قطعا از بازیکن تیم‌مان حمایت می‌کنیم و کاری می‌کنیم تا دو طرف با یکدیگر آشتی کنند ما به دنبال تعامل هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با بازیکن جدیدی مذاکره کرده‌اند و سرپرست تراکتورسازی برای فصل بعد مشخص شده است، گفت: هنوز با هیچ بازیکنی مذاکره انجام ندادیم، انتخاب سرپرست را زمانی انجام می‌دهیم که سرمربی و کادر فنی انتخاب شده باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391