برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جواد کاظمیان: با شکایت نمی توانید هواداران را مقابل من قرار بدهید

سه‌شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۸ — خبرآنلاین

جواد کاظمیان می گوید او هم تا به حال دو بار از سعید شیرینی شکایت کرده است.

جواد کاظمیان

پس از شکایت باشگاه پرسپولیس از جواد کاظمیان وقتی با او تماس گرفتیم هنوز خبر را نشنیده بود. جواد که حسابی از این اتفاق شاکی شده بود در ابتدا گفت:« هواداران هم من را می شناسند هم شیرینی را.او نمی تواند من را مقابل هواداران قرار بدهد.من سالهاست که از پرسپولیس ۲۱۰ میلیون طلب دارم اما یک کلام حرف نزدم.من با خود آقای رویانیان هیچ مشکلی ندارم،او مرد بزرگی است و تنها کسی بود که برای ملاقات پدرم به بیمارستان آمد.من کارهای سردار را فراموش نمی کنم اما با سعید شیرینی مشکل دارم.حتی دو بار هم از او شکایت کرده ام.»
کاظمیان این را گفت و ادامه داد:«حرفهای من را تکذیب کرده اند،ایرادی ندارد اما من دست روی قرآن می گذارم که شجاع خلیل زاده و یعقوب کریمی در دفتر شیرینی بودند.اصلا زدن این حرف‌ها اهمیتی ندارد چون من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم،آنها این فصل زجر زیادی کشیدند و واقعا حقشان این نیست که شیرینی سرپرست تیمشان باشد.روی این نیمکت کسانی مثل آشتیانی،زادمهر و خوردبین نشسته اند. حالا نمی دانم چه اتفاقی افتاده،کسی که از فوتبال هیچ چیز نمی داند روی نیمکت بزرگترین تیم ایران می نشیند.این آقا سر من کلاه گذاشت. شیرینی خودش را پرسپولیسی می داند در حالی که این طور نیست.من هنوز هم بازی های پرسپولیس را تماشا می کنم. در بازی تراکتور و آلومینیوم به هر بهانه ای کنار خط می آمدم و نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان را می پرسیدم.می خواهم بگویم که آقای شیرینی از من شکایت کن اما با این کارها نمی توانی من را که جد و آبادم پرسپولیسی است مقابل این هواداران قرار بدهی.»
کاظمیان در پایان گفت:«نمی خواستم این حرف را بزنم اما اتفاقاتی که بعد از بازی با سپاهان و در رختکن پرسپولیس افتاد باعث شد تا کریمی از فوتبال خداحافظی کند.کسی این‌ها را نمی داند اما علی با شیرینی در رختکن به مشکل خورد و تصمیم به خداحافظی گرفت.آنها هم علی را محو کردند هم مهدی مهدوی کیا را.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391