برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر عامل صبا : لیدر باجگیر نمی خواهیم، صبا شاید در قم استقرار یابد

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۱ — گل

ما گزینه هایی را مد نظر داریم که باید در هیات مدیره راجع به انتخاب گزینه نهایی تصمیم گیری شود

تیم صبای قم و تیم فجر سپاسی

مدیر عامل باشگاه صبای قم که گویا از شعارهای معدود تماشاگران ورزشگاه یادگار امام قم عصبانی است اعلام کرده که چون به برخی لیدر‌ها باج نداده علیه وی شعار داده اند.

محمد رضا کشوری در خصوص شعارهای حیا کن رها کن در جریان مسابقه صبا و مس در قم و همچنین تشویق مدیر عامل سابق صبا می گوید: نمی خواهم بگویم که این عده معدود خط می گیرند یا نمی گیرند اما این افراد لیدرهای قبلی باشگاه بودند که بارها با توهین به حریف و حتی مربی خودمان ، زمینه ضعف روحی برای تیم و همچنین جریمه شدن صبا را فراهم کرده اند.

این افراد معلوم الحال بیشتر از آن که کمک حال صبا باشند به تیم ضربه می زنند و همین اشخاص بودند که با شعار حیا کن رها کن صمد مرفاوی را تحت فشار قرار می دادند.

کشوری فرد ادامه می دهد : من واقعا معنی کلمه لیدر را نمی فهمم. ما حتی با این افراد موسوم به لیدر جلسه داشتیم اما رفتاری از آن‌ها دیدیدم که ترجیح دادیم از تیم دور باشند. صبا لیدر باجگیر نمی خواهد و این افراد هیچ گونه ارتباطی با باشگاه صبا ندارند.

کشوری فرد با اشاره به موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال صبا می گوید : ما گزینه هایی را مد نظر داریم که باید در هیات مدیره راجع به انتخاب گزینه نهایی تصمیم گیری شود. صمد مرفاوی هم یکی از گزینه های ماست اما این موضوع که ویسی بعنوان سرمربی صبا انتخاب شده را تکذیب می کنم زیرا هیات مدیره هنوز در این مورد تصمیم گیری نکرده است.

وی با اعلام این که از نام بردن گزینه های هدایت صبا معذور است ادامه می دهد: هیات مدیره بزودی در این خصوص تشکیل جلسه می دهد و سرمربی جدید را معرفی می کند.

مدیر باشگاه به موضوع استقرار کامل تیم فوتبال صبا در قم هم اشاره می‌کند : استقرار صبا در قم یکی از اهداف سال جاری ماست اما همه چیز به زیر ساخت های ما بستگی دارد . اگر امکانات لازم فراهم شود حتما این کار را انجام می دهیم و در غیر این صورت این قضیه امسال هم منتفی خواهد شد. به عبارت دیگر ، طرح استقرار تیم فوتبال صبا در قم یک احتمال ۵۰-۵۰ است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391