برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی روش: تا من هستم آنها نیستند

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۳ — گل

کارلوس کی‌روش در پایان تمرین صبح دوشنبه ملی‌پوشان فوتبال گفت: هادی عقیلی و سیدمهدی رحمتی حاضر به عذرخواهی نشدند و تا وقتی من هستم، دیگر جایی در تیم ملی ندارند.

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی در حاشیه مصاحبه خود در تمرین تیم ملی ، از جدایی قطعی هادی عقیلی و مهدی رحمتی از تیم ملی پرده برداشت .

کارلوس کی‌روش که امروز در مصاحبه ای ایستاده و نسبتا طولانی با خبرنگاران حرف می زد ، خودش را آماده کرده بود تا خبر مهمی به آنها بدهد ،پس بدون اینکه خبرنگاری در خصوص مهدی رحمتی و هادی عقیلی سوالی کند، گفت: من حرف‌‌هایی می‌زنم و از شما خبرنگاران خواهش دارم با دقت لازم روی جملات من تمرکز کنید و آن را در رسانه‌هایتان منتشر کنید. یادتان باشداین آخرین صحبت من در مورد دو بازیکن رحمتی و عقیلی است.

با این مقدمه ، کی روش بحث را آغاز کرد. او که کنفرانس مطبوعاتی قبل را به دلیل سئوالات بی شمار درباره رحمتی ترک کرده بود ، گفت :در چند روز گذشته و حتی قبل از اینکه این اردو شروع شود من پیغام‌های مختلف و شایعات مختلفی را از کانال‌های خصوصی و عمومی شنیدم که از جانب این دو بازیکن عنوان شده بود. اما به عنوان سرمربی تیم ملی برای اینکه بتوانم با یک ذهنیت باز بتوانم بهترین تصمیمات را برای حفظ منافع ملی انجام دهم و به خاطر اینکه فدراسیون بنا نداشت بر اساس یکسری شایعات تصمیم‌گیری بکند، من تصمیم گرفتم سه فاکتور را برای بازگشت این دو بازیکن به تیم ملی در نظر بگیرم.

گوش‌ها تیز بود و کی روش می گفت : خواهش می‌کنم بسیار دقیق روی جملات من تمرکز کنید. اول ،اگر این دو بازیکن تصمیم راسخ و صادقانه برای بازگشت به تیم ملی داشتند بایستی این درخواست را از فدراسیون انجام بدهند یا ایمیل کنند یا درخواست کتبی خود را برای بازگشت به تیم ملی به فدراسیون فوتبال اعلام کنند.و اگر این خواسته این بازیکنان با صداقت کامل هست باید در درجه اول از فدراسیون فوتبال بعد از آن از هم‌تیمی‌های خود و مخصوصا از هواداران خود عذرخواهی کنند....

با این پیش شرطها ، کی روش جملاتش را نهایی کرد: آنها تا ساعت ۵ روز گذشته فرصت داشتند این کار را انجام بدهند اما از این به بعد قطعا درب تیم ملی به روی رحمتی و عقیلی بسته خواهد بود و مطئمنا تا زمانیکه کی‌روش است قطعا پیراهن تیم ملی را بر تن نخواهند کرد.

به عقیده کی روش رحمتی و عقیلی این افتخار را داشتند که عذرخواهی انجام بدهند و در خدمت تیم ملی باشند آن هم بدون هیچ قید و شرطی. ما تا ساعت ۵ بعدازظهر دیروز برای آنها صبر کردیم. متاسفانه هر دو بازیکن این دو فرصت افتخارآمیز را قبول نکردند.

با این خطابه طولانی ، حرفهای آقای سرمربی به پایان رسید . او که دایره واژگان گسترده ای دارد ، در انتهای حرفها ، به تقدیر از حاضران اردو پرداخت تا موضوع جدایی دوبازیکن خاطی را به حاشیه ببرد. کی روش گفت: ما با بازیکنان فعلی که مانند سرباز در خدمت تیم هستند کار را پیش ‌می‌بریم به خاطر اینکه سربازان هیچ وقت پشت به تیم ملی نکرده و تیم ملی را رها نمی‌کنند و هر گاه هم به اردو دعوت می‌شوند هیچ گاه هم برای تیم ملی شرط نمی‌گذارند. تیم ملی افراد شجاع را می‌خواهد و من دوست دارم بازیکنان با تعهد کامل در اختیار تیم ملی باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391