برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعتبری غایب بازی با عمان

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۸ — گل

بعد از مصدومیت اشکان دژاگه ،خلعتبری مهمترین آلترناتیو او به حساب می آید

محمدرضا خلعتبری در اردوی تیم ملی و در تمرینات روزهای اخیر حضوری فعال دارد اما او برای بازی تدارکاتی روز چهارشنبه با تیم راهی عمان نخو اهد شد.کارلوس کی روش در این باره گفته است:« بنا بر تصمیمی که گرفتیم با همه بازیکنان غیر از محمدرضا خلعتبری به عمان می‌رویم تا بازی تدارکاتی را در آنجا انجام دهیم. خلعتبری در این مدت استراحت خواهد کرد. امیدوارم در ۲۵ می بتوانیم فاز انتهای اردو را با گروه کامل بازیکنان و با سفر با دوبی برگزار کنیم. مطمئن هستم با این گروه از بازیکنان سلاحی را که برای مقابله با حریفان احتیاج داریم، در اختیار دارم. »
اینکه چرا کی روش به خلعتبری در این بازی تدارکاتی جدی استراحت داده در نوع خود جالب است چرا که بعد از مصدومیت اشکان دژاگه ،خلعتبری مهمترین آلترناتیو او به حساب می آید.حالا یا کی روش خیالش از خلعتبری راحت است و می خواهد با استراحتی که در نظر گرفته او را سرحال به مصاف قطر بفرستد یا فکر دیگری در سر دارد که به مسائل غیر فنی مربوط می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391