برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوروش: اعلام خبر مصدومیت جمشیدیان برای حفظ حرمت بود

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۴ — فارس

رسول خوروش در یادداشتی که برای سایت باشگاه ارسال کرده است در مورد وضعیت احمد جمشیدیان و مسائلی که در مورد این بازیکن مطرح شده پاسخ داد.

رسول خوروش

به نقل از سایت باشگاه سپاهان، رسول خوروش در یادداشتی در مورد وضعیت احمد جمشیدیان و مسائلی که در مورد این بازیکن مطرح شده است پاسخ داده است.

در این یادداشت آمده است: در چند روز گذشته سئوالات و پرسش‌های متعددی از سوی هواداران چه حضوری بر سر تمرینات و چه در قالب ایمیل داشته‌ام که در مورد وضعیت احمد جمشیدیان و صحبت‌های وی در برنامه تلویزیونی گل شبکه اصفهان اظهار نگرانی کرده‌اند که در این باره لازم دانستم هم سخنی را با بازیکن شایسته سپاهان احمد جمشیدیان داشته باشم و هم جهت اطلاع هواداران و افکار عمومی مسائلی را مطرح کنم:

- احمد جمشیدیان در مورد اینکه برای حضور در تمرینات تماسی با وی گرفته نشده سخن گفته و از این مسئله گلایه کرده است. روالی که در تیم سپاهان و از هنگامی که من در تیم بوده‌ام برای هماهنگی تمرین‌ها، بدین شکل بوده که بعد از مسابقات خارج از اصفهان‌مان هیچ‌گاه با بازیکنان برای حضور در جلسه بعدی تمرین تماسی نمی‌گرفتیم و بازیکنان در تماس با یکدیگر و همینطور با ارتباط با رضا فتاحی مدیر اداری و اجرایی تیم از ساعت برگزاری تمرین مطلع می شدند. این روالی بود که برای تمرینات‌مان پس از برگزاری مسابقات مان در خارج از اصفهان همیشه بوده و هست.

- در مورد دوست عزیزم احمد جمشیدیان که از هر لحاظی چه در داخل زمین و چه خارج از زمین وی را نمونه بارز یک ورزشکار اصیل می‌دانم باید این مسئله را عرض کنم که پس از بازگشت‌ تیم از دوبی در روز چهارشنبه اولین تمرین‌مان روز جمعه ساعت ۶ عصر برگزار شد که بنده یک ربع مانده به شروع تمرین متوجه غیبت ایشان شدم. چندین بار سعی کردم با ایشان تماس بگیرم که گوشی احمد خاموش بود. لذا از پزشک تیم پرسیدم که تماسی با وی داشته که دکتر رشادی هم گفت شب قبل با احمد جمشیدیان صحبت کرده و در پاسخ به سئوال احمد وی را از ساعت تمرین امروز مطلع کرده است.

در این باره احساس کردم احتمالا ایشان به خاطر ناراحتی در تمرین حضور پیدا نکرده و ناراحت باشند که البته ناراحتی احمد را به خاطر نبودن در لیست ۱۸ نفره طبیعی می‌دانم و به وی حق می‌دهم.

این موضوع را با محمود کریمی مطرح کردم که آقای کریمی هم گفت نگران نباشم و اظهارداشت که به جهت دوستی چندین ساله‌ای که با احمد دارد با وی تماس می‌گیرد و این موضوع را حل می‌کند.

متاسفانه در روز بعد هم احمد در تمرین حضور پیدا نکرد که از آقای کریمی در این باره سئوال کردم که ایشان هم گفت موفق به تماس با جمشیدیان نشده و برای وی پیغام گذاشته..

همان روز احمد جمشیدیان در برنامه تلویزیونی گل گلایه‌هایی از اینجانب و باشگاه را مطرح کردند که من با توجه به دوستی با ایشان و اینکه همه از خانواده ای به نام سپاهان هستیم صلاح ندیدم که در آن زمان بر روی خط بروم و از تلویزیون پاسخگوی این مسائل باشم و دوست نداشتم سپاهانی‌ها بخواهند رو در روی هم قرار گیرند.

- گلایه دیگری که احمد جمشیدیان از مصاحبه بنده مطرح کرده بود اعلام مصدومیت وی از سوی بنده در بازی با داماش بود.اعلام خبر مصدومیت احمد جمشیدیان تصمیم مشترک بنده و محمود کریمی بود که برای حفظ شخصیت و پرستیژ این بازیکن خوب و باسابقه که برای بازی با داماش از سوی آقای کرانچار در لیست ۱۸ نفره قرار نگرفته بود این تصمیم را گرفتیم که حرمت احمد را حفظ کنیم و خبر مصدومیت وی را اعلام کنیم.آیا غیر از این کار باید انجام می‌دادیم؟

در اینجا می می خواهم خطاب به آقای احمد جمشدیان اعلام کنم که در موضوعات رخ داده چنانچه قصوری از طرف من داده عذرخواهی کنم و به وی بگویم که انتظار ما از شما اینست که به خاطر سپاهان و سپاهانی‌ها با فراموشی مشکلات و ناراحت‌های خود و در این برهه حساس که دشمنان‌مان برای ناکامی سپاهان با هم متحد شده اند و باشگاه سپاهان نیاز وافر به آرامش ، تمرکز و دوری از حاشیه‌ها دارد و دو بازی حساس را هم پیش روی دارد از وی به عنوان یک برادر بزگتر سپاهانی بخواهم که فردا(چهارشنبه) ساعت ۵:۳۰ عصر در تمرینات حضور پیدا کند. اطمینان دارم حضور احمد جمشیدیان در تمرینات از هر نظر برای تیم روحیه بخش و مثمر ثمر است و پایانی بر حاشیه های پیش آمده خواهد بود.احمد در این برهه لازم است که بار دیگر سپاهانی بودن خود را به همه ثابت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391