برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته انضباطی اعلام کرد؛ جریمه ۳۰ میلیون رحمتی به خاطر مصاحبه علیه کی‌روش

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۶ — مهر

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال را به خاطر مصاحبه علیه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به جریمه نقدی محکوم کرد

مهدی رحمتی

پس از مصاحبه و انتقادهای سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان تیم استقلال در خصوص کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، کمیته انضباطی با تشکیل پرونده از رحمتی خواست تا ظرف مدت یک هفته مستنداتش درباره حرف‌هایی که در مصاحبه فوق مطرح کرده را به کمیته انضباطی تحویل دهد که هیچ اقدامی از سوی این دروازه‌بان صورت نگرفت.

بر پایه این گزارش، به همین دلیل کمیته انضباطی به جهت ابراز نظر خارج از حدود صلاحیت خود نسبت به سرمربی تیم ملی، انتشار آن از طریق رسانه‌ها و ایجاد تشویش در اذهان اهالی فوتبال، رحمتی را به پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان، جریمه نقدی محکوم و متذکر شد تکرار رویه مذکور در آینده موجب صدور حکم مبنی بر محکومیت از همراهی تیمی که وی در آن بازی می‌کند، خواهد بود که این رای صادره قطعی است.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، درباره اعتراض محمدرویانیان، مدیرعامل پرسپولیس به جریمه ۲۰۰ میلیون ریالی به فدراسیون حکمش را صادر کرد. کمیته استیناف ضمن رد تقاضای استیناف رویانیان، رای صادره را مبنی بر پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی به جهت توهین به حسین عسگری، رئیس دپارتمان داوری، قطعی دانست.

ضمن اینکه محمد رویانیان نسبت به حکم محرومیت سه جلسه‌ای محسن بنگر از همراهی با پرسپولیس و پرداخت ۳ میلیون تومان به کمیته انضباطی، تقاضای استیناف و تجدید نظر خواهی کرده که کمیته استیناف ضمن رد تقاضای تجدیدنظر خواهی مدیرعامل پرسپولیس، اعلام می‌کند که رای صادره درباره محسن بنگر قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391