برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لک: اختلاف نظری و فراشی فنی بوده

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — فارس

مربی تیم ملی فوتسال گفت: درگیری بین دروازه‌بان و مربی تیم ملی مورد خاصی نبوده است.

رضا لک درخصوص درگیری مصطفی نظری با امیر فراشی عنوان کرد: مورد خاصی نبوده، به هرحال فشار تمرینات و مسائلی وجود دارد که بازیکن را تحت تاثیر قرار می‌دهد، ما به مصطفی نظری ۲-۳ روز استراحت دادیم تا دراین باره با کادر فنی صحبت کنیم و تا یکشنبه به جمع‌بندی نهایی برسیم و تصمیم خود را اعلام کنیم.

وی ادامه داد: فراشی و نظری هر دو چند سال است که در تیم ملی فعالیت می‌کنند باید تصمیمی بگیریم که اجازه ندهیم این مسائل دیگر تکرار شود، مسئولیت کلی بر دوش خسوس است اما ما هم صحبت‌هایی با سرمربی تیم ملی انجام دادیم.

مربی تیم ملی درمورد اینکه آیا با نظری صحبت کرده،‌ گفت: او دیشب به من زنگ زد و از این موضوع ناراحت بود. به هرحال شرایط و فشار تمرینات باعث می‌شود بازیکن یک لحظه کنترل خود را از دست بدهد اما ما از نظری توقع بیشتری داریم زیرا او دروازه‌بان تیم ملی بوده است، باید در مورد جزئیات با آنها صحبت کنیم تا ببینیم این موضوع از کجا نشات می‌گرفته است.

وی افزود: نظری جزو بازیکنان بزرگ است و همیشه جزو بهترین‌ها بوده است،‌ در درجه اول انتخاب بازیکنان شخصیت و رفتار آنها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. کار بد همیشه بد است. باید سر فرصت با نظری و فراشی صحبت کنیم و حرف‌های آنها را بشنویم.

لک در مورد اینکه آیا با امیر فراشی نیز صحبت کرده، تاکید کرد: درگیری این دو بیشتر اختلاف نظر فنی بوده تا بحث اخلاقی، به هرحال مسئولیت کار بر عهده سرمربی تیم‌ملی است و خسوس هم اختیارات دروازه‌بان‌ها را به فراشی واگذار کرده است تا در مورد مسائل فنی تصمیم بگیرد، ما به علت اینکه تا یکشنبه تمرین نداریم تصمیم گرفتیم با بررسی‌های دقیق در اینباره نظر بدهیم. به هر حال خسوس هم به بازیکن خود احتیاج دارد و هم به مربی خود. تصمیمی گرفته می‌شود که در نهایت تیم ملی هم از لحاظ شرایط فنی و هم اخلاقی بهترین حالت را داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391