برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: برای مربیگری اهل لابی نیستم

شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۷ — فارس

گزینه سرمربیگری پرسپولیس گفت: طبق معمول یک مربی بعد از انتخاب برنامه‌های خود را به باشگاه می‌دهد و من هم هنوز برنامه‌ای به باشگاه پرسپولیس نداده‌ام.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگویی در خصوص دیدار امروزش با محمد رویانیان گفت: دیدار خوبی با رویانیان داشتم اما من هیچگاه اهل لابی نبوده‌ام و سعی کرده‌ام به بزرگ‌تر از خودم احترام بگذارم.

وی افزود: من فردی هستم که به مشورت هم اعتقاد دارم و طبق وظیفه‌ای که داشتم مشورت هم در راستای کارم انجام داده و حتی مشورت گرفته‌ام.

وی در پاسخ به سؤالی که نظر شما در خصوص ریاست یا مدیریت چیست، گفت: من سنم قد نمی‌دهد در مورد این موضوع صحبت کنم.

مایلی‌کهن در پاسخ سؤال دیگری که آیا شما امروز به رویانیان برنامه داده‌اید، گفت: ‌خیر، طبق معمول بعد از انتخاب یک مربی برنامه‌های خود را به باشگاه می‌دهم و من هم هنوز برنامه‌ای به باشگاه ندادم. اگر انتخاب شدم آن وقت در خدمت باشگاه پرسپولیس هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391