برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: از پروین انتقاد نکردم

جمعه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۲ — فارس

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: من از پروین انتقاد نکردم و فقط گفتم باید ۵۰۰نفر را برای او بپا می‌گذاشتیم

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم، اظهار داشت: ‌ابتدا این روزهای گرامی را تبریک می‌گویم، روز مادر، روز کارگر و روز معلم را تبریک می‌گویم و دست همه آنها را می‌بوسم.

وی در پاسخ به این سؤال که ۲ روز دیگر فینال جام حذفی برگزار می‌شود و مهدی مهدوی‌کیا قرار است برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند. برخی‌ها می‌گوید این خداحافظی در شخصیت او نیست آیا شما با این موضوع موافقید یا خیر، گفت: به هرحال حرکت مناسبی است طبیعتا این حرکت به دنبال یک مسابقه بزرگ هم خواهد داشت. امیدوارم عواید آن مسابقه به امور خیریه‌ برسد. فوتبال به ما خیلی کمک کرده اگر وسیع‌تر فکر کنیم ما اگر مربی و بازیکن نمی‌شدیم با مشکلات مالی روبرو می‌شدیم و در حال حاضر با وضعیتی که داریم باید بیشتر از این به این موضوع‌ها توجه کنیم. ما می‌توانیم به همنوعان خودمان کمک کنیم.

مایلی‌کهن در ادامه افزود: مهدوی‌کیا را از روزی که وارد تیم ملی کردم از نظر شخصیتی به شهرت رسید. مثل یک درخت که هرچه بار آن بیشتر می‌شود، تواضع آن بیشتر می‌شود. مهدی هم به این شکل شد. به روح مادر او درود می‌فرستم و از همین جا به پدر مهدی سلام عرض می‌کنم که چنین فرزندی را تربیت و به جامعه تحویل داده است.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: مهدوی‌کیا هدف بزرگی برای خود داشت و تنها لژیونری بود که بیش از ۱۲ سال در یک کشور بزرگ فوتبال بازی کرد و از او به عنوان یک بازیکن بزرگ در یک کشور فوتبالی احترام گذاشتند فکر می‌کنم مهدی به همه اهدافش در فوتبال رسید.

وی در پاسخ به این سؤال که اتوبان شما و رویانیان گویا دو طرفه شده است، گفت: آقای شفیع در صحبت‌های خود اظهار کرد که مایلی‌کهن همیشه انتقاد می‌کند. سالیان سال است که شما برنامه دارید و بنده فکر می‌کنم ما نیاز به انتقاد داریم متاسفانه همیشه هر جا که ما می رویم برای ما بنر می‌زنند و همیشه از ما خوب می‌گویند و هیچوقت نقاط ضعف دیده نمی‌شود. اگر من انتقاد می‌کنم در واقع حضوری نیز این صحبت‌ها را مطرح کرده‌ام بنده چند بار خدمت رویانیان رسیده‌ام و در طول این سال‌ها تجربیاتم را که کسب کردم در خدمت ایشان گفتم. تیم پرسپولیس در یکی دو سال اخیر نتوانسته نتیجه کسب کند و رویانیان نیز تلاش بسیار کرد و خیلی منابع مالی نیز به این تیم آورده است. شفیع موفق است اما باید اشکالات را نیز مطرح کند. در چند روز گذشته در یک جلسه‌ای در مورد یک خیریه‌ای که تاسیس شده بود حضور پیدا کردم و خوشبختانه در آن جلسه مسائل خوبی مطرح شد و امیدوارم در حد حرف باقی نماند.

وی در پاسخ سؤال مجری برنامه که از کار خیر محمد مایلی‌کهن مبنی بر بخشیدن قرارداد خود به ورزشگاه گهر دورود، گفت: از زمانی که موضوع بخشیدن قرادادم را به گهر دورود اعلام کردم با مشکلات زیادی روبرو شدم. من در آن مقطع اعلام کردم که این پولم مبلغ زیادی نیست و از مردم، وزیر ورزش، مدیرکل توسعه و تجهیز اماکن ورزشی تقاضا دارم که برای ساخت این ورزشگاه کمک کنند. در چند روز گذشته در مورد همین موضوع یک فردی با من تماس گرفت و اعلام کرد که حاضر است ۴۰ الی ۵۰ میلیون به این مجموعه کمک کند. روز مادر با او تماس گرفتم و او نیز اعلام کرد که باید در دو بازی آخر از من در تیمت استفاده کنی (با خنده).

سرمربی تیم گهر دورود در پاسخ به این سؤال که گویا از علی پروین نیز انتقاد کرده‌اید، گفت: کجا من از وی انتقاد کردم. من انتقادی از او نداشتم. پروین بزرگ ما است و وی را دوست داریم. ایشان گفتند که در آن مقطع باید برای برخی از بازیکنان ۴ یا ۳ نفر بپا می‌گذاشتیم و من هم می‌گویم باید ۵۰۰ نفر را ما برای پروین بپا می‌گذاشتیم. (با خنده)

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391