برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عمران‌زاده: مجیدی برایم ادکلن می‌خرد، جباری گوشی موبایل

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۰ — خبرآنلاین

جشن تولد مدافع استقلال در اردوی آبی پوشان برگزار شد.

فرهاد مجیدی و حنیف عمران زاده

حنیف عمران‌زاده در بازی استقلال و العین هم خوب بازی کرد و هم در یک صحنه با بازیکنان العین درگیر شد. به همین بهانه با مدافع خوش‌مصاحبه و شوخ‌طبع آبی‌پوشان گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید:
*از جشن تولد تو در اردوی استقلال شروع کنیم.
درواقع جشن کوچک و درون‌تیمی بود و باید از مربیان و بازیکنان تشکر کنم. البته مهدی رحمتی لطف کرد و کیک گرفت تا برای من و مربی‌اش آقای بابازاده سنگ تمام بگذارد.
*کادو هم گرفتید؟
شب بازی بود که امکانش نبود بچه‌ها بروند کادو بخرند ولی منتظرم سر اولین تمرین کادوهایم را بگیرم. البته از آقای فتح‌ا...زاده می‌خواهم چک بانکی کادو بدهد.
*از قلعه‌نویی چه انتظاری داری؟
هرچه بگیرد، خوشحالم می‌کند. فکر کنم یکی از دلایلی که امیرخان مانده دبی، گرفتن یک کادوی خوب برای من باشد! آقافرهاد احتمالاً برایم ادکلن بگیرد چون خیلی خوش‌سلیقه است و آقامجتبی هم یک گوشی جدید به من هدیه می‌دهد و پیشاپیش از آنها تشکر می‌کنم. (باخنده)
*سر بازی استقلال و العین چرا با بازیکن آنها دعوایت شد؟
برخوردشان با فرهاد مجیدی درست نبود. هر توپی می‌آمد، بازیکن ما را می‌زدند و به جای عذرخواهی، توهین می‌کردند. یک لحظه رگ غیرتم زد بالا و برایشان قاطی کردم.
*در آن صحنه تلویزیون صورت تو را نشان می‌داد که به بازیکن العین مدام می‌گفتی خفه شو!
آره!
*مگر معنی خفه شو را می‌فهمید؟
قبلش یک حرف‌هایی را به زبان مادری‌اش به او گفتم که داور نزدیک شد و دیدم اگر بگویم شات‌آپ، احتمال دارد اخراج شوم و از طرفی نمی‌توانستم مقابل حرف‌های او سکوت کنم و به فارسی گفتم خفه شو تا به قول معروف غمباد نگیرم!
*به نظر می‌رسید بازیکن العین به تو می‌گفت آخر بازی می‌بینمت.
به یکی از بچه‌ها که زبانش کامل است، گفتم به این باقالی بگو تو خواب مرا هم ببینی، شکوفه می‌زنی. بعد می‌خواهی با من دعوا کنی؟! قیافه‌اش مثل بقیه پول ماست بود و در ورزشگاه خودشان قلدربازی درمی‌آورد. البته من خودم قیافه قابل تعریفی ندارم! خلاصه تمام شد و رفت و از هموطنان به خاطر اسائه ادب عذرخواهی می‌کنم!
*اما حقیقتاً العین تیم خوبی بود.
قبول دارم، تیم‌شان بازیکنان گرانقیمتی داشت و می‌دانست اگر به پیروزی نرسد، از دور مسابقات حذف می‌شود و هرچه در چنته داشت، گذاشت تا برنده شود اما استقلال با داشتن «سید دست‌طلایی» خیالش راحت بود گل نمی‌خورد و گل پیروزی‌مان هم دو بار پخش شد (منظور حنیف تکرار پنالتی نکونام است) تا حرف وحدیثی باقی نماند. رحتمی نیازی به تعریف من ندارد ولی انصافاً محشر بود و حیف است تیم ‌ملی در این برهه حساس او را نداشته باشد.
*خودش کناره‌گیری کرده است.
من نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم اما به عنوان هم‌تیمی و هم‌اتاقی رحمتی، یکسری مسائل را می‌دانم و به او حق می‌دهم. به هر حال رحمتی همیشه دوست دارد در تیم ‌ملی بازی کند ولی باید یک جلسه بگذارند و خودشان حرف‌هایشان را بزنند تا سوءتفاهمات برطرف شود.
*مصاحبه علی پروین را با برنامه ۹۰ دیدی؟

ما اردو بودیم ولی شنیدم آقای پروین گفته قلعه‌نویی، حنیف را می‌برد خط حمله تا از قد و قامت او استفاده کند. از اینکه این اسطوره در مورد من صحبت کرده، خیلی خوشحالم و باعث افتخار است علی پروین درباره حنیف حتی چند کلمه نظر بدهد.
*حالا فکر می‌کنی تو بیشتر از هواپیما می‌ترسی یا علی پروین؟
من بعضی وقت‌ها می‌ترسم، وقتی از عربستان برمی‌گشتیم، یک ساعتی را در عالم برزخ بودم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391