برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالکی: شانس دایی بیشتر از دو گزینه دیگر است

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — باشگاه خبرنگاران

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: دایی به دو گزینه دیگر ما اضافه شده است، شانس وی نسبت به ابراهیم زاده و مایلی کهن برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس بیشتر است.

فدا حسین مالکی

فداحسین مالکی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در مورد ابراز تمایل دایی برای حضور در پرسپولیس گفت: علی دایی قبلا هم جزو گزینه های مطرح ما بود اما خود علی دایی به خاطر مشکلات و قرار داد با راه آهن از حضور در تیم پرسپولیس منصرف شدند و از گزینه‌ها گزینه های مد نظر ما خارج شدند.

وی گفت: علی دایی دیشب تماسی با یکی از نمایندگان ما داشته است و اعلام آمادگی کردند که رویانیان مدیر عامل پرسپولیس قرار بود دیشب با دایی صحبتی داشته باشد و اگر توافق اولیه صورت گرفت امروز جزو گزینه های پرسپولیس برای سرمربیگری مورد بررسی قرار بگیرد.

مالکی در ادامه اظهار داشت: با حضور علی دایی در بین گزینه‌ها کارمان راحت تر از قبل شده است و در جلسه امروز با اعضای هیئت مدیره سرمربی تیم را مشخص خواهیم کرد.

وی درباره احتمال سرمربی دایی گفت: دایی از همان ابتدا هم جزو گزینه های مطرح ما بوده است اگر این مربی توافق اولیه با رویانیان کرده باشد شانس دایی برای حضور در نیمکت پرسپولیس بیش از ابراهیم زاده و مایلی کهن است.

گفتنی است: رویانیان مدیر عامل پرسپولیس بیان داشته است: به طور حتم امروز سرمربی تیم را مشخص خواهیم کرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391