برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالکی: نامه پایان مأموریت رویانیان به دست ما نرسید

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص تمام شدن مأموریت رویانیان در پرسپولیس گفت: دفتر ریاست جمهوری تا به این لحظه اطلاعی ندادند تا تکلیف مدیرعامل پرسپولیس را مشخص کنیم.

فدا حسین مالکی

مالکی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس افزود: در ابتدا باید صحت و سقم تمام شدن مأموریت رویانیان مشخص شود و بعد جلسه هیئت مدیره برای تعیین مدیر عامل برگزار شود.

وی در ادامه اظهار داشت: تا این لحظه دستوری از دفتر ریاست جمهوری در مورد تمام شدن مأموریت رویانیان نداشتیم تا تصمیم لازم را اتخاذ کنیم.

وی درباره تکلیف سرمربی پرسپولیس گفت: همانطور که قبلاً بیان کردیم اولویت اولمان برای سرمربیگری پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس هستند و روی گزینه ایرانی بیشتر تأکید داریم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس بیان کرد: ما همچنان روی پیشکسوتان پرسپولیس برای سرمربیگری تأکید داریم اما اگر با یکی از آنها به توافق نرسیدیم به گزینه های دیگر فکر می کنیم.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391