برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالکی: نامه پایان مأموریت رویانیان به دست ما نرسید

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص تمام شدن مأموریت رویانیان در پرسپولیس گفت: دفتر ریاست جمهوری تا به این لحظه اطلاعی ندادند تا تکلیف مدیرعامل پرسپولیس را مشخص کنیم.

فدا حسین مالکی

مالکی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس افزود: در ابتدا باید صحت و سقم تمام شدن مأموریت رویانیان مشخص شود و بعد جلسه هیئت مدیره برای تعیین مدیر عامل برگزار شود.

وی در ادامه اظهار داشت: تا این لحظه دستوری از دفتر ریاست جمهوری در مورد تمام شدن مأموریت رویانیان نداشتیم تا تصمیم لازم را اتخاذ کنیم.

وی درباره تکلیف سرمربی پرسپولیس گفت: همانطور که قبلاً بیان کردیم اولویت اولمان برای سرمربیگری پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس هستند و روی گزینه ایرانی بیشتر تأکید داریم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس بیان کرد: ما همچنان روی پیشکسوتان پرسپولیس برای سرمربیگری تأکید داریم اما اگر با یکی از آنها به توافق نرسیدیم به گزینه های دیگر فکر می کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391