برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله: ملوان مشکل مدیریتی و فنی نداشته است

پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۲ — فارس

رئیس هیئت فوتبال گیلان گفت: ملوان مشکل مدیریتی و فنی نداشته است.

تیم ملوان

قربانعلی الماسخاله در مورد اتفاقات رخداده در باشگاه ملوان انزلی و اختلاف نظر بین مدیران باشگاه با یکدیگر و کادر فنی، گفت: تا ‌امروز سعی کردیم مسائل را نگوییم و رسانه‌ای نکنیم تا در نتیجه گرفتن تیم ملوان مشکلی ایجاد نشود. بازیکنان ملوان تاکنون ایثار کردند و بدون اینکه دستمزد خود را بگیرند برای تیم بازی کردند. مدیرعامل باشگاه شب قبل چک‌ها را از بازیکنان به این بهانه که پول نقد به آنها می‌دهد گرفت اما نه چیزی به آنها داده شد و نه پولی پرداخت گردید. این درحالی است که آقایانی که روز اول به ملوان آمدند وعده‌های فراوانی دادند که چنین و چنان می‌کنیم اما اکنون می‌گویند چون سرمربی فلان حرف را زده است پول بازیکنان را نمی‌دهیم. این حرف به هیچ عنوان ورزشی نیست. مگر ذوب‌آهن، نفت آبادان، آلومینیوم هرمزگان و پیکان که در خطر سقوط هستند، هزینه نکرده‌اند، پس این بحث ورزشی نیست.

الماسخاله افزود: اینکه می‌گویند چون مربی فلان حرف را زده ما پول نمی‌دهیم فرافکنی است؛ احمدزاده یکی از اسطوره‌های فوتبال گیلان است و باشگاه ملوان قدمتی ۴۵ ساله در فوتبال دارد اینکه درودگر می‌گوید ما ملوان را زنده کردیم و دست میّت را گرفتیم درست نیست، ملوان هویت داشته و دارد و قرار نیست ملوان از این آقایان هویت بگیرد. زمانی که تیم باشگاه ملوان در فوتبال بود آقایان کجا بودند نمی‌دانم چه پاسخی باید بدهم که در شأن آقایان باشد بعد می‌گویند هیئت فوتبال گیلان از ما پول خواسته است ما کجا چنین درخواستی کرده‌ایم. بلکه گفته‌ایم باید مسیر اداری نقل و انتقالات طی شود. ورزشگاه تختی انزلی که در اختیار ملوان است هزینه‌هایش باید پرداخت شود آیا ما باید هزینه‌های ورزشگاه تختی را هم تقبل کنیم.

رئیس هیئت فوتبال گیلان تصریح کرد: ملوان مشکل مدیریتی و فنی نداشته است، بلکه قرار بود مشکلات مالی را حل کنند. ملوان پیشکسوتان باسابقه‌ای دارد، سابقه قهرمانی در جام حذفی را داشته است ما مشکل فنی و مدیریتی نداشته‌ایم.

وی افزود: زمانی که شب قبل از بازی با پرسپولیس در جام حذفی به بازیکنان گفته می شود اگر آسیایی نشوید پولتان را نمی‌دهیم بازیکنان دچار استرس می‌شوند مربی دیگر چه کاری می‌تواند بکند. شب بازی به بازیکنان چنین استرسی داده می‌شود. فوتبال انزلی و گیلان همیشه پاک بوده و هست. ای‌کاش آقایان کمی انصاف داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391