برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرفاوی: معلوم نیست در صبا بمانم

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — فارس

سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: معلوم نیست در تیم صبا برای فصل آینده بمانم.

صمد مرفاوی

صمد مرفاوی، در خصوص برگزاری دوازدهمین دوره لیگ برتر عنوان کرد: به هر حال این مسابقات خوب یا بد تمام شد. اعتراض همیشه در فوتبال ایران وجود دارد اما باید تلاش کرد که از لحاظ برنامه‌ریزی و زیرساخت‌ها سال به سال شرایط بهتر شود.

وی درباره فشردگی رقابت‌ها خاطرنشان کرد: هر سال فشردگی وجود دارد. ما باید خود را با برنامه‌ریزی سازمان لیگ تطبیق دهیم. نحوه کار خود را هماهنگ با مسئولان کنیم تا شرایط بهتری پیدا کنیم.

سرمربی صبا در مورد شرایط این تیم یادآور شد: عادت ندارم اگر بخواهم از جایی بروم از آنجا بد یا خوب بگویم. سعی می‌کنم موارد خوب را بگویم اما موارد بد را ذکر نمی‌کنم. در مجموع شرایط صبا بد نبود.

مرفاوی در مورد اینکه آیا از نتایج این تیم راضی بود، تصریح کرد: با توجه به داشته‌هایمان نتایج خوبی گرفتیم. داشته‌ها،‌ هزینه کردن، زیرساخت‌ها، نیروی انسانی و مواردی از این قبیل است. با توجه به این موارد نتایج خوبی کسب کردیم.

وی در مورد اینکه در جریان لیگ بازیکنانی با او مشکل پیدا کردند و آیا آنها کم‌کاری کردند، خاطرنشان کرد: هیچ بازیکنی کم‌کاری در تیمم نمی‌کند. امسال مشکلات مالی تمام تیم‌ها را اذیت کرد مخصوصا تیم‌هایی که دولتی باشند. یک مقدار مسائل مالی تیم را اذیت کرد. ما فصل را تمام کردیم اما بازیکنان هنوز قرارداد خود را دریافت نکردند. به هر حال این مشکلات وجود دارد نمی‌شود گفت بازیکن کم‌کاری کرده است. بازیکنان ایرانی باشرف و غیرت هستند و کار خود را انجام می‌دهند و در مقابل باید دستمزد خود را دریافت کنند.

مرفاوی در مورد اینکه برخی بازیکنان از جمله خلیلی و بیات علیه او مصاحبه کردند و آیا از آنها دلخور است، گفت: من از کسی دلخور نیستم. کار خود را انجام دادم. آن چیزی که به من مربوط می‌شود اصول مربیگری است. به هر حال آنها هم نظر خود را گفته‌اند. من خلیلی را به صبا نیاوردم. زمانی هم که آمدم او ذخیره بود. به اصول و اعتقادات خود پایبندم و تا آخر هم به آن پایبند خواهم بود. هر مربی اصول و قواعد خود را دارد که طبق آن عمل می‌کند.

سرمربی صبا درباره درگیری لفظی با علی دایی در دیدار با راه‌آهن، عنوان کرد: به هر حال این مسائل در فوتبال وجود دارد نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم. هر چه بود در همان زمان حرف‌هایم را زدم. احتیاجی نیست که هم اکنون درباره آن صحبت کنم. نه منطقی است نه درست است که به این مسائل بپردازم.

وی در مورد اینکه مسئولان راه‌آهن اعلام کردند او عصبانی بوده اظهار داشت: من راجع به کسی صحبت نمی‌کنم. هر چه گفته باشند اشکالی ندارد اما من راجع به آن صحبت نمی‌کنم.

مرفاوی در مورد اینکه مدیرعامل صبا اعلام کرده بود با برخی مربیان مذاکره کرده و او از این موضوع ناراحت شده بود، خاطرنشان کرد: به هر حال انسان جایزالخطاست و امکان دارد برخی موقع‌ها اشتباهاتی انجام دهد. اگر اشتباه صورت نگیرد که باید معصوم باشیم.

وی در مورد اینکه فصل آینده در صبا خواهد ماند گفت: معلوم نیست در صبا بمانم. هنوز صحبتی نکرده‌ایم.

مرفاوی درباره سایر پیشنهادهای خود خاطرنشان کرد: با هیچ جا صحبت نکرده‌ام.

سرمربی صبا در مورد قهرمانی استقلال در لیگ برتر یادآور شد: به هر حال به آنها هم تبریک می‌گویم. امیدوارم در آینده هم موفق باشند و به همه هواداران این قهرمانی را تبریک می‌گویم. استقلال حتما شایستگی داشته که قهرمان شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391