برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن جدی ترین گزینه پرسپولیس

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۸ — گل

محمدخاکپور گزینه مایلی کهن برای دستیاری است و همین امر هم باعث شده تا کریمی که در استیل آذین با خاکپور مشکلاتی داشت حرف از دایه های دلسوزتر از مادر بزند!

محمد مایلی کهن

یحیی گل محمدی از رفتن حرف نمی زند اما نوع بیان رویانیان حکایت از رفتن این مربی دارد. رویانیان برای جانشینی او به گزینه هایی فکر می‌کند که ریسک کمتری داشته باشند.بر خلاف اخبار منتشر شده، حمید درخشان در بین کاندیداها جایی ندارد اما محمد مایلی کهن اصلی ترین گزینه ای است که سردار به او فکر می کند. مدیر قرمزها گوشه چشمی هم به کرانچار و تونی اولیویرا دوخته اما حضور مایلی کهن را باید تا زیادی قطعی دانست.

گفته می شود این بحث‌ها در مورد احتمال عزل یحیی از پرسپولیس قبل از فینال هم مطرح شده تا در صورت عدم قهرمانی، تصمیم لازم اتخاذ گردد. محمدخاکپور گزینه مایلی کهن برای دستیاری است و همین امر هم باعث شده تا کریمی که در استیل آذین با خاکپور مشکلاتی داشت حرف از دایه های دلسوزتر از مادر بزند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391