برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همسر غلامحسین مظلومی: خاطرات دوران جوانی همسرم در ذهنم تداعی شد

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۴ — مهر

همسر بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال ضمن تشریح آخرین وضعیت این پیشکسوت گفت: حضور عیادت کنندگان در منزل ما خاطرات دوران جوانی همسرم را برایم تداعی کرد.

غلام حسین مظلومی

گلنار ورمزیار همسر غلامحسین مظلومی گلزن سابق تیمهای ملی و باشگاه استقلال که هم اکنون به دلیل عارضه گوارشی در بستر بیماری است ضمن اشاره به بیماری همسرش گفت: آقای مظلومی چندین سال است که از ناحیه معده دچار درد و تهوع بودند اما به طور جدی پیگیری نکردند و همیشه به درمان مقطعی آن پرداختند. تا اینکه ۱ یا ۲ ماه قبل از عید امسال وضعیت حادتری برایش پیش آمد و او مجاب به رفتن پیش پزشک متخصص شد و تازه متوجه وخامت اوضاع گوارشی خود شد.

وی ادامه داد: پس از رفتن و آمدن های پیاپی به این نتیجه رسیدیدم که وضعیت معده و سیستم گوارشی وی باید تحت نظر پزشک متخصص درمان شود و هم اکنون برای بهتر شدن وضعیت او در کلینیک مسعود بستری می باشد. وضعیت جسمی او که چندین سال فوتبالیست حرفه ای بوده شاید توانسته درد را تحمل نماید، اما هم اکنون به وضعیت بدتری دچار شده و می بایست تحت نظر پزشک متخصص باشد.

ورمزیار در پاسخ به این سوال که وضعیت حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش در جامعه ما چگونه است گفت: وقتی آقای مظلومی جوان بودند با توجه به شرایط باشگاه و تیم ملی که او برایش بازی می کرد تا حد امکان همه جوره از او حمایت می‌شد و تا به امروز هم که دچار بیماری شده شاید به طور جدی به این قضیه فکر نکرده بودم اما باید بگویم در کشوری مثل ما که پیشکسوتان به نامی در عرصه ورزش را درخود جای داده سازمان و یا نهادی خاص باید وجود داشته باشد که این کار را به عهده بگیرد و خوشبختانه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان سالهاست که وظیفه رتق و فتق امور قدیمی های روزش را به عهده دارد و انصافا هم تا جاییکه شده حمایت کرده و موجبات دلگرمی اهالی ورزش را پدید آورده است.

گلنار ورمزیار ضمن تشکر از همه افرادی که برای عیادت از غلامحسین مظلومی به منزل آنها آمده اند گفت: باور کنید نمی خواهیم مزاحم مردم علاقه مند، مسئولان و دیگر افراد شویم اما آنها و اصحاب رسانه و مدیران و مربیان و همبازیان وی آنقدر به خانواده ما و شخص همسرم لطف داشته اند که زبانم قاصر است برای تشکر و تقدیر از آنان. در این مدت آقایان امیدوار رضایی و دکتر فتح اله زاده از باشگاه استقلال ، رامین ولایتی مدیر عامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به همراه مجموعه ای از همکارانشان ، اهالی رسانه ملی و مطبوعات، رضا رجبی و حسن روشن از پیشکسوتان باشگاه استقلال و خیلی از اشخاصی که شاید حضور ذهن نداشته باشم زحمت کشیده و به منزل ما برای عیادت آمدند که واقعا جا دارد از همه آنها تشکر کنم .

خانم ورمزیار ادامه داد: در این چند روزه به قدری منزل ما شلوغ شده که یاد زمان بازی غلامحسین می افتم که جمعیت هوادار و علاقه مند او به منزل ما می آمدند و واقعا روزهای خوبی را برای من به عنوان همسر مظلومی تداعی نمودند. باز هم به وطور ویژه از صندوق حمایت از قهرمانان ممنونم که سرکشی و رصد کردن زندگی قهرمانان وپیشکسوتان ورزش کشور، قوت قلبی را برای ما همسران ورزشکاران به ویژه قدیمی‌ها فراهم آورده است. روزگاری ما دوری از همسرانمان را برای افتخار این کشور تحمل نمودیم و امروز هم باید وظیفه پرستاری و همراهی از آنان را به بهترین نحو انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391