برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل جدید تراکتورسازی یکشنبه انتخاب می‌شود

شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — ایسنا

هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی، یکشنبه برای تعیین مدیرعامل جدید این باشگاه تشکیل جلسه می‌دهد.

تیم تراکتورسازی تبریز

مدیرعامل مستعفی باشگاه تراکتورسازی تبریز، درباره زمان انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: فردا (یکشنبه) هیات مدیره باشگاه جلسه‌ای خواهد داشت و به احتمال فراوان، مدیرعامل جدید را انتخاب می‌کند.

جعفری درباره گزینه‌های مدیریت تراکتورسازی هم اظهار کرد: هنوز هیچ گزینه‌ای مورد نظرمان نیست. اعضای هیات مدیره در جلسه فردا، افراد مورد نظر خود را معرفی می‌کند تا روی یک فرد به اجماع برسیم.

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی همچنین احتمال حضور مصطفی آجرلو، مدیرعامل اسبق پاس را در راس مدیریت باشگاهش به شدت رد کرد. کسانی که این شایعات را مطرح می‌کنند، بلد نیستند چگونه شایعه درست کنند و حتی نمی‌دانند کسانی که در مشاغل نظامی فعال هستند امکان حضور در مدیریت باشگاه را ندارند. آقای آجرلو مسئولیت سنگینی در سپاه دارد و نمی‌تواند به مدیریت باشگاه فکر کند.

وی در پایان از احتمال مشخص شدن سرمربی فصل آینده تراکتورسازی در جلسه یکشنبه هیات مدیره خبر داد. او گفت: برنامه‌های چند گزینه مورد نظرمان را گرفته‌ایم و فردا در جلسه تصمیم می گیریم که کدام یک را برای فصل آینده در راس کادر فنی تیم بنشانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391