برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدی: آقا یحیی به خاطرسردرد خوابیده بود وخروپف نمی کرد

سه‌شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۲ — گل

یحیی مربی بزرگی است که برای فوتبال کشورمان افتخارآفرینی فراوانی کرده ، وجدانی می گویم که خودم دیدم چشمه سری به وی قرص سردرد داد.

رضا محمدی

رضا محمدی دروازه بان دخیره پرسپولیس&#۱۶۰; از سرمربی تیم یحیی گل محمدی دفاع می‌کند :

*خیلی ازنیمکت نشینان پرسپولیس بعد ازپایان بازیهای لیگ علیه گل محمدی مصاحبه کردند.شما نمی خواهید چنین کاری کنید؟

_اول ازاینکه باید بگویم من با نظروتماس گل محمدی راهی پرسپولیس شدم درثانی اصلا ازانتخابم پشیمان نیستم.آرزوی هربازیکنی پوشیدن پیراهن پرسپولیس است البته من حضوردراین تیم را دربرنامه طولانی مدت ودوسال آینده ام گذاشته بودم،علت نیمکت نشینی ام به خواسته سرمربی وتمریناتمان بود اگربازیکن نتواند در ارنج قراربگیرد باید به تصمیم سرمربی احترام بگذارد دربازی آخرهم فقط بعلت بی انگیزه بودن باختیم.

*پس ازانتخاب پرسپولیس ونیمکت نشینی ناراضی نیستی؟

_خیر،اصلا

*اینکه معدنچی درمصاحبه اش گفته گل محمدی قبل ازبازی با تراکتوردررختکن خوابیده بود وصدای خروپف او به هوا بلند شده بود تا چه حد صحت دارد؟

_وقتی که بازیکنان می خواستند بدن هایشان را گرم کنند آقا یحیی به رختکن رفت وتا آنجا که من متوجه شدم او سردرد شدیدی داشت ودکترتیم نیز به او قرص سردرد داد اما آنطور که معدنچی می گفت نبود وخروپف نمی کرد حتی من ازپزشک تیم پرسیدم چه شده که وی درجواب گفت آقا یحیی سرش درد می کند.

*معدنچی گفته بعد ازشکست تیم او درکمال خونسردی موزمی خورد؟

_اصلا این حرفها نیست.پرسپولیس تیم کوچکی نیست که آدم هر کاری دوست داشت انجام بدهد،آقا یحیی مربی بزرگی است که برای فوتبال کشورمان افتخارآفرینی فراوانی کرده ، وجدانی می گویم که خودم دیدم چشمه سری به وی قرص سردرد داد.

*خیلی ازنیمکت نشینان گفتند گل محمدی را حلال نمی کنند، توچطور؟

_به خدا این طورحرف زدنها اصلا قشنگ نیست. درفوتبال ۱۱ نفربازی می کنند ومربی به هربازیکنی اعتقاد نداشته باشد او را نیمکت نشین می کند.به طورمثال شاید خیلی‌ها درحال حاضر ازلیست تیم ملی انتقاد کنند وبعضی ازملی پوشان را درحد تیم ملی ندانند اما نظر کی روش این بود که آنها به تیم ملی دعوت شوند.

*ارتباطت با گل محمدی؟

_درحد شاگرد ومربی

*اینکه بعد ازپایان بازیها نیمکت نشینان به خصوص معدنچی چنین مصاحبه تندی علیه گل محمدی انجام دادند،کارخوبی نیست؟

_با حرف شما کاملا موافقم.بازیکن باید بداند چه بازی کند وچه نکند باید به نظرسرمربی احترام بگذارند.نمونه بارز حرفهایم مهدی مهدوی کیا است.آیا وی بعد ازنیمکت نشینی نمی توانست علیه سرمربی تیم حرف بزند اما اوچنین کاری نکرد.نمی دانم چرا این کاردرفوتبال ما منسوخ شده البته تا حدودی هم باید به مهرزاد معدنچی حق بدهیم او بازیکن ملی پوش کشورمان بود که درجام جهانی بازی کرده،طبعا سختش بود که یک فصل را برروی نیمکت بنشیند. ازطرفی هم باید به گل محمدی حق داد ویک طرفه به قاضی نرویم.

*تو درسپاهان فیکس بودی،نیمکت نشینی درپرسپولیس برایت سخت نبود؟

_همان موقع که به پرسپولیس آمدم هواداران هم این سئوال را ازمن کردند.دراصفهان شرایط بسیارخوبی داشتم اما درآخرین لحظات شرایط برای حضورگردان درسپاهان مهیا شد تا من به پرسپولیس بیایم.آرزوی هر بازیکن پوشیدن لباس پرسپولیس است اما نظر سرمربی این بود که نیمکت نشین شوم.من دراینجا تمرینات اختصاصی خودم را داشتم حتی مربی دروازه بانها می گفت که شرایطم خیلی خوب است.

*اینکه می گفتند محمد نوری در بازی با ملوان تاکتیک پرسپولیس را مشخص کرده بود صحت دارد؟

_خیرچنین حرفهایی ازبیخ وبن دروغ است.یعنی نوری چنین کاری کرده؟ من که چیزی ندیدم.
*ازچه تیم هایی پیشنهاد داری؟

_من با پرسپولیس قرارداد دارم والویت اولم این تیم است اما اگرنشد ازیک تیم شهرستانی که نمی خواهم اسم ببرم نیزپیشنهاد دارم.

*خیلی جالب بود که تو مانند بقیه علیه گل محمدی حرف نزدی؟

_ببینید آقا یحیی ازقبل مرا نمی شناخت ومجتبی حسینی مرا به او پیشنهاد داده بود، او به من اعتماد کرد.هرچند نیمکت نشینی برایم خیلی سخت بود اما درشأن من نیست علیه گل محمدی حرف بزنم او برای پرسپولیس زحمت زیادی کشید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391