برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدرضایی: هیچ باشگاهی مثل استقلال دریافتی متفاوت به بازیکنان نداده است

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — فارس

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: فقط در تیمی مثل استقلال دیده‌ام که دریافتی بازیکنان در طول فصل متفاوت بوده است.

عباس محمدرضایی

عباس محمدرضایی در مورد وضعیت مالی خود در تیم استقلال عنوان کرد: وضعیت مالی ام در این تیم خوب نیست. فصل تمام شده اما من فقط ۵۰ درصد از قرارداد نیم فصل خود را گرفته ام و پولی که برای رضایتنامه ام از فجرسپاسی به این تیم بخشیدم هنوز به من داده نشده است.

وی افزود: در واقع من در کل فصل فقط ۲۵ درصد از پولم را گرفته ام و فصل تمام شده و دستم در حنا مانده است. به هر کسی از مسئولان تیم هم زنگ می زنم جوابگو نیستند. من روزی که در حال مذاکره با استقلال بودم با شخص آقای امیری طرف بودم و او وعده های زیادی داد اما اینم وعده‌ها الکی بود. هیچ کدام محقق نشده است.

عباس محمدرضایی ادامه داد: با وجودی که وضعیت فجرسپاسی و قرارداد بازیکنان این تیم با استقلال فرق دارد اما در این تیم هم نحوه پرداخت مطالبات به این شکل نیست. من خوشبختانه مشکلی برای بازی در هیچ تیمی نداشتم.

وی با بیان اینکه حیف است استقلال به این شکل رها شود، تاکید کرد: این تیم در حال رسیدن به جمع ۸ تیم برتر آسیا است و اگر این تیم را حفظ نکنند به مشکل اساسی می خورند. حیف است به خاطر مشکلات مالی تیم از هم پاشیده شود.

عباس محمدرضایی در پاسخ به این سؤال که برای فصل بعدی در این تیم می ماند یا خیر گفت: با این مسائلی که پیش آمده دلهره دارم. اول باید تسویه حساب این فصل ما صورت گیرد و سپس برای فصل بعدی فکر کنیم. البته باشگاه هنوز با کسی برای تمدید قرارداد صبحت نکرده است. من به دنبال بازار گرمی نیستم اما مسائل مالی هم مهم است. درآمد ما بازیکنان از همین طریق است. من وقتی به استقلال آمدم برای گذران زندگی ماشینم را فروختم. نباید ما بازیکنان برای امرار معاش خود به راه های دیگر متوسل شویم.

وی افزود: ۹۰ درصد کار یک بازیکن به تمرکز است اما ما باید روی این مسئله تمرکز کنیم که چطور مخارجمان را تامین کنیم. من وقتی در حال مذاکره با استقلال بودم تیم های دیگری با مبالغ مالی بالاتری خواهانم بودند که تیم های کوچکی هم نبودند. هنوز پاداش قهرمانی را هم نداده اند. البته پول های خودمان را بدهند پاداش قهرمانی پیشکش.

این هافبک در مورد اینکه گفته می شود دریافتی برخی از بازیکنان بیشتر از بقیه بوده است، عنوان کرد: من این مسئله را فقط در تیمی مثل استقلال می بینم. در همه تیم‌ها از کاپیتان گرفته تا آخرین بازیکن درصد دریافتی شان از باشگاه در طول فصل یکی است شاید مبالغ قرارداد متفاوت باشد که طبیعی است. بازیکنی که ملی است مشخص است که مبلغ قراردادش بیشتر از سایرین است اما نمی دانم چه بگویم که درصد دریافتی‌ها یکی نیست. من به عشق مردم به استقلال آمدم ولی مسائلی پیش آمده که وضعیت را سخت می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391