برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرادی: اجرایی نشدن آیین نامه اصفهانیان را هم دچار مشکل کرده است

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس داوری کشورمان در خصوص گفته های اصفهانیان گفت: نظر اصفهانیان در مورد ندادن استعفای کتبی ام به کمیته داوران محترم است اما من به دلایلی تصمیم گرفتم که از حضور در کمیته داوران انصراف دهم.

مسعود مرادی

مسعود مرادی در خصوص اجرایی نشدن آیین نامه گفت: اجرایی نشدن آیین نامه، خود اصفهانیان را هم دچار مشکل کرده است. با توجه به اینکه این آیین نامه تنها آیین نامه تصویب شده در فوتبال است ولی هنوز به هیئت های استان داده نشده به همین دلیل من تصمیم گرفتم که از حضور در کمیته داوران انصراف بدهم.

در مورد گلایه اصفهانیان از اینکه من در جلسه کمیته داوران شرکت نکرده ام، باید بگویم: من در اکثر جلسات به جز یک جلسه حضور داشتم. دلیل عدم حضورم در این جلسه این بوده که اصلا آیین نامه ای نبوده که من در آن جلسه شرکت کنم.

کارشناس داوری کشورمان ادامه داد: اگر آیین نامه طبق یک چارچوب مشخص اجرایی شود این چارچوب باعث می شود کسی در کمیته داوران وظیفه مشخصی پیدا کند و همه امور به شکل مطلوبی انجام می شود.

وی در پایان در خصوص ادامه همکاری اش با کمیته داوران گفت: اگر آیین نامه طبق چارچوب مشخص اجرایی شود نه تنها من بلکه همه اعضا دست در دست هم می دهیم و به اصفهانیان کمک می کنیم تا از این مشکلات رها شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391