برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتشار متن نامه‌ای که رحمتی و عقیلی آن را امضا نکردند

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۸ — فارس

متن دو نوشته‌ای که فدراسیون فوتبال به دو بازیکن پیشین تیم ملی داده بود تا با امضای آن بتوانند به تیم ملی بازگردند منتشر شد.

مهدی رحمتی

دو نامه ای که فدراسیون فوتبال مقابل سیدمهدی رحمتی و سیدهادی عقیلی گذاشت تا برای بازگشت به تیم ملی امضا کنند و این دو حاضر به امضای آن نشدند به شرح زیر است:

«اینجانب مهدی رحمتی به این وسیله اعلام می‌دارم که در تاریخ ۱/۱۱/۱۳۹۱ بدون هیچگونه دلیلی که توجیه کننده تصمیم من باشد بازنشستگی موقت خود را از تیم ملی اعلام کردم. پس از آن تصمیم یک سری اظهارنظرهایی را مستقیم خطاب به سرمربی تیم ملی فوتبال جناب آقای کی‌روش انجام دادم که شدیدا راجع به این مسئله متاسفم. من به خاطر اظهارنظرهایی که همگی بی‌پایه و اساس و به صورت احساسی مطرح شد، مستقیما از شخص ایشان عذرخواهی می‌کنم.

من متوجه شده‌ام که این تصمیم نادرست و اعلام آن از شخص بنده باعث ناراحتی و دلزدگی هم‌تیمی‌هایم، کادر فنی، فدراسیون و مخصوصا طرفداران فوتبال در این زمان حساس که صعود به جام جهانی و همینطور جام ملت‌های آسیا را پیش‌رو داریم.

برای فوتبالیست‌های حرفه‌ای اینگونه رفتارهای نامناسب به هیچ وجه قابل قبول نیست. با نشان دادن تعهد کامل و در اختیار فوتبال ایران بودن، خواسته من این است که صدمه‌ای را که با این اتفاق ناخوش‌آیند صورت گرفته بهبود ببخشم. مخصوصا تیم ملی کشورم که همیشه باعث افتخار و غرور من بوده است و از این پس نیز اگر سرمربی محترم تیم ملی به بنده اعتماد و اطمینان داشته باشد، حاضر به خدمت هستم.

بنابر این بیانیه رسمی آرزو دارم که این موضوع یکبار برای همیشه به اتمام برسد. مخصوصا در این زمان که ایمان داریم که می‌بایست متعهد و همدل کنار هم باشیم تا به هدف مشترکمان که صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ است،برسیم.»

در نامه عقیلی هم آمده است:

«اینجانب هادی عقیلی در اینجا اعلام می‌دارم که ترک اردوی تیم ملی فوتبال قبل از بازی با تیم ملی لبنان در تاریخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۱ در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا به حساب می‌آمد، یک تصمیم غیر مسئولانه و اشتباه بود که باعث صدمه حرفه‌ای و اخلاقی به تیم ملی شد.

من متوجه شده‌ام که رفتار من باعث ناراحتی و دلزدگی‌ هم تیمی‌هایم، کادر فنی، فدراسیون و مخصوصا طرفداران فوتبال ایران شده‌ام. در اینجا از صمیم قلب اعلام می‌دارم تصمیمی که گرفتم باعث تاسف من است و خواستار آنم که با عذرخواهی دوباره خود در خصوص این تصمیم جای هیچگونه شک و شبهه‌ای نگذارم.

برای فوتبالیست‌های حرفه‌ای اینگونه رفتارهای نامناسب به هیچ وجه قابل قبول نیست. با نشان دادن تعهد کامل و در اختیار فوتبال ایران بودن، خواسته من این است که صدمه‌ای را که با این اتفاق ناخوشآیند صورت گرفته بهبود ببخشم. مخصوصا تیم ملی کشورم که همیشه باعث افتخار و غرور من بوده است و از این پس نیز اگر سرمربی تیم محترم ملی به بنده اعتماد و اطمینان داشته باشد، حاضر به خدمت هستم.

بنابر این بیانیه رسمی آرزو دارم که این موضوع یکبار برای همیشه به اتمام برسد. مخصوصا در این زمان که ایمان داریم که می‌بایست متعهد و همدل کنار هم باشیم تا به هدف مشترکمان که صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ است،برسیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391