برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه جمعی از طلاب مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد به محمد غلامی

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

پس از آنکه غلامی در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شد، جمله «نماز ستون دین است» که بر پیراهنش نقش بسته بود را به معرض دید گذاشت که این حرکت او بازتابهای مختلفی داشت

محمد غلامی

پس از آنکه محمد غلامی در فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شد، جمله «نماز ستون دین است» که بر پیراهنش نقش بسته بود را به معرض دید گذاشت که این حرکت او بازتابهای مختلفی داشت. یکی از این بازتاب‌ها نامه جمعی از طلاب مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برای محمد غلامی است که متن آن به شرح زیر است:

«در روزگاری که همه چیز گران شده است جز چند چیز ، که از جمله آنها دین داری است ، اگر کسی افتخار بیافریند و بعد فریاد دین بزند و بگوید همه اش نتیجه دینداری ام بود ، اگر خیلی‌ها فقط افتخارش را ببینند و پشت صحنه را حتی به زبان هم نیاورند ، هیچ نباید تعجب کرد و البته هیچ هم نباید توقع داشت که فردا روزی یادشان بیاید که فلان قضیه ، همینطور آمد و رفت و ما هیچ نگفتیم !

ولی نمی توان سکوت کرد ، اگر دردی داشته باشی و پس از جستجوها و بن بست‌ها ، همدردی پیدا کنی اگر نگویم به دست و پایش می افتی ، کم گفته ام .

دمت گرم ! محمد غلامی ، کنار آن همه بازی که کرده ای و کرده اند و آن همه سرافرازی که آفریدی و آفریده اند ، این یکی را می خواهم عکسش را قاب کنم ، بزنم روبرویم و البته یک نسخه هم بفرستم برای آنهایی که این چیزها را غریبه می دانند و ضد فرهنگ می خوانند .

وقتی پرچم دینداری بلند می شود شاید خیلی‌ها با اتهام شعارزدگی و صدها اتهام دیگر آن را به زمین بیندازند شاید خیلی‌ها با بی توجهی و سکوت پرچم و صاحب پرچم را بسوزانند . اما برای ما طلبه‌ها که درد دین داریم و به دنبال فرصت هایی برای فریاد می گردیم؛ فرقی نمی کند این فریاد ارزش‌ها در کجا باشد ؟ این بار در زمین فوتبال باید این صدا را قدر بدانیم . هنوز طنین یا اباالفضل‌ها و یا حسین های ورزشکاران مان در رقابت های بزرگ ار جان مان بیرون نرفته است .

می خواهیم خالصانه از کاری که در بازی فینال جام حذفی بعد از زدن گل انجام دادی تشکر کنیم . باید بگوییم که از فریاد ارزش‌ها خوشحالیم باید بگوییم که نمی توانیم خواشحالی مان را از بالابردن پرچم نماز بعد از گلی که به سر همه ما زدی پنهان کنیم حتی اگر برنامه نود هم با همه دقتی که نسبت به زیر و بم فوتبال دارد این حرکت را نبیند و از کنار آن به راحتی بگذرد .

کارت را کوچک نمی دانیم چون هدف بزرگی داشت و خوشحالیم چون می دانیم همیشه ستاره ای در شب تاریک ظهور می‌کند ،

به امید انقلاب ستاره ها.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391