برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضا ناصحی: باید ۴ تا به تراکتور می زدیم

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۱ — گل

ما شرایطمان خیلی سخت است و فقط امیدواریم که لیگ ۱۸ تیمی بماند وگرنه امید خیلی کمی داریم و شرایط برایمان سخت است.

رضاناصحی یکی از باتجربه های آلومینیوم است . بازیکنی که کمی بدبین ، به امید شگفتی سازی است...
بازی چطور بود؟
نیمه اول خیلی خوب نبودیم. بیست روز از بازی‌ها دور بودیم و همین موضوع باعث شده بود که نتوانیم آن فوتبالی را که می‌خواهیم بازی کنیم. اما در نیمه دوم بازی کاملاً یک طرفه بود و باید به تراکتور ۴تا می‌زدیم که متأسفانه یک گل سالم ما را هم کمک داور ندید و کار ما را در ادامه لیگ سخت کرد. نیمه دوم بازی ما یکی از بهترین بازی‌های لیگمان بود. ما ۱۰۰ درصد باید می‌بردیم و حتی مساوی هم عادلانه نبود. ما خیلی بدشانس بودیم که توپ‌هایمان گل نشد. اما خوب قسمت بود و امیدوارم بازی نیمه دوم خودمان را روبه‌روی سپاهان انجام دهیم تا شاید با یک نتیجه خوب در لیگ بمانیم.
بازی با سپاهان؟
بازی خیلی سختی است. درست است که سپاهان امیدی برای قهرمانی ندارند اما آنها می‌آیند که دومی خود را تثبیت کنند و علاوه بر آن برای تیم همشهری‌شان بازی کنند و امیدوارم که بتوانیم شگفتی‌ساز شویم.
سقوط می کنید؟
ما شرایطمان خیلی سخت است و فقط امیدواریم که لیگ ۱۸ تیمی بماند وگرنه امید خیلی کمی داریم و شرایط برایمان سخت است. سال اول حضور آلومینیوم بود و این اتفاق کمی ناخوشایند است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391