برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: آئین‌نامه جدید کمیته انضباطی و نقل و انتقالات بازیکنان اجرایی خواهد شد

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۳ — فارس

مسئول تدوین آئین‌نامه داوری فوتبال کشور گفت: تصویب نهایی آئین‌نامه انجام شده و امروز روی سایت فدراسیون فوتبال قرار می‌گیرد.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده، در خصوص گلایه‌هایی که مبنی بر عدم ابلاغ آئین‌نامه داوری فوتبال کشورمان شده، اظهار داشت: ما تمامی امور مربوط به این موضوع را انجام داده‌ایم و مصوبات آن را هم گرفتیم. روز پنجشنبه هم آقای نبی به عنوان دبیرکل فدراسیون آن را تأیید کرد و از روز ۷ خردادماه سال جاری در کشور اجرایی خواهد شد.جزئیات تغییر یافته این آئین‌‌نامه بر روی سایت فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در آئین‌نامه جدید تغییرات زیادی دیده نمی‌شود فقط قرار بر این شد کلاس‌های درجه ۲ و ۳ در استان‌ها برگزار شود و فدراسیون دیگر دخالتی در آن نمی‌کند.

نصیرزاده در خصوص اینکه بحث اصلی در کمیته داوران بین رئیس این کمیته با رئیس دپارتمان داوری است، گفت: قرار است در این زمینه نشستی بین رئیس و دبیر فدراسیون با رئیس دپارتمان داوری و رئیس کمیته انضباطی برگزار کنند تا در این خصوص تصمیم‌گیری نهایی انجام شود.

وی در ارتباط با تغییرات صورت گرفته در آئین‌نامه کمیته انضباطی و همچنین آئین‌نامه نقل و انتقالات بازیکنان، گفت: قرار است رئیس و دبیرکل فدراسیون به کنگره فیفا رفته و پس از بازگشت مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال آئین‌نامه‌ای جدید برای کمیته انضباطی و همچنین نقل و انتقالات بازیکنان در کشور اجرا شود. آئین‌نامه جدیدی که روی آن بسیار کار شده و منتظر تصویب آن از سوی هیئت رئیسه و تایید رئیس و دبیر کل فدراسیون است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391