برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نزهتی :حق با احمدزاده است او حرف دل ما را زد

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — گل

در نیم فصل اول خیلی خوب کار کردیم و پس از آن وقتی حمایت‌های آقای هدایتی کم شد، و در واقع دیگر نبود، نتایج بدی گرفتیم

پویا نزهتی

پویانزهتی هم یکی از آنهاست که نگران دریافت مطالباتش از ملون است . به قول خودش سه فصل است که از ملوان طلب دارد و امسال هم فقط ۲۰ تا ۳۰ درصد پول گرفته است. آنها در انتظار یک گشایش مالی هستند، مثل کاری که بارسلونا می خواهد امشب مقابل بایرن انجام دهد!

بازی با پرسپولیس چطور بود؟

زیاد دلچسب نبود، موقعیت روی دروازه‌ها خیلی کم بود و با توجه به این که امتیاز این بازی خیلی شرایط هر دو تیم را در جدول تکان نمی‌داد بازی کیفیت لازم را نداشت. البته ما آمده بودیم بازی را ببریم تا باخت جام حذفی را فراموش کنیم و انتقامش را بگیریم اما این اتفاق نیافتد و فکر کنم پرسپولیس با یک موقعیت توانست ما را شکست دهد. البته آنها بعد از گل بیشتر مدارا کردند تا انرژی خود را برای بازی با سپاهان نگه دارند و آن را حرام نکنند.

چرا ملوان اینقدر حاشیه دارد و به این روز افتاده است؟

هیچ کس فکرش را نمی‌کرد که ما شرایطمان این طوری شود. ما به آسیایی شدن فکر می‌کردیم اما در نیم فصل دوم شرایط به قدر بد شد که به این روز افتادیم ما ماه‌هاست که هیچ دریافتی نداریم. نمی‌دانم بگویم که چه کسی واقعاً مقصر است. اما باید بگویم آقای هدایتی اگر تیم را گرفتند باید بیشتر حمایت می‌کردند تا این تیم به بحران نرود. چون بیرون آمدن تیم‌هایی از جنس ملوان از بحران خیلی سخت است.

حرف‌های احمدزاده را شنیدی؟

من هنوز مصاحبه احمدزاده را نشنیده‌ام و هنگام پخش برنامه ۹۰ هم در راه تهران بودیم. اما آنطور که شنیدم خیلی تند حرف زده‌اند و به طور جدی برخورد کرده‌اند. من حق را به آقای احمدزاده می‌دهم چرا که اگر ما در نیم فصل اول بد کار می‌کردیم، شاید آن موقع می‌گفتند حق با هدایتی است اما در نیم فصل اول خیلی خوب کار کردیم و پس از آن وقتی حمایت‌های آقای هدایتی کم شد، و در واقع دیگر نبود، نتایج بدی گرفتیم، آقای احمدزاده حرف دل همه را زد و امیدوارم این حرف‌ها اثر کند.

با این شرایط در ملوان می‌مانی؟

من قراردادم با باشگاه تمام شده باید ببنیم تکلیف باشگاه چه می‌شوند. آیا می‌خواهند به همین منوال ادامه دهند، اما باید بگویم که اگر تکلیف تیم همین جوری باشد نه من بلکه خیلی‌های دیگر که قراردادشان با ملوان تمام شده از تیم محبوبشان می‌روند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391