برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ارائه طرح اولیه نمونه قرارداد بازیکنان توسط باشگاه راه‌آهن

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۵ — باشگاه خبرنگاران

باشگاه سورینت (راه‌آهن) طرح اولیه نمونه قرارداد بازیکنان حرفه‌ای فوتبال را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

این طرح بعد از تحقیقات و بررسی‌های متعدد، توسط باشگاه سورینت(راه‌آهن) تهیه و به عنوان یک سند قابل اجرا در اختیار سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قرار گرفت. باشگاه سورینت(راه‌آهن) این طرح را منطبق با آیین نامه جدید نقل‌و‌انتقالات و آخرین بخشنامه‌های فیفا و با لحاظ تجربیات حاصله در سالیان برگزاری لیگ تهیه کرده که شرایط خاص فوتبال ایران نیز در آن لحاظ شده است. در این طرح منافع باشگاه و بازیکن و همچنین پیش‌برد فوتبال ایران به سمت اهداف و استانداردهای حرفه‌ای مورد نظر قرار گرفته و تلاش شده معیار‌های مورد نظر فیفا در انعقاد قراردادهای ورزشی با بازیکنان رعایت و اجرایی گردد.

باشگاه سورینت (راه‌آهن) یکی از باشگاه‌هایی است که با توجه به نگرش حرفه‌ای مدیران آن به فوتبال ،در زمینه استانداردسازی باشگاهها و فوتبال ایران، تحقیقات و پیگیری‌های زیادی داشته و در این زمینه طرح‌هایی نیز به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، اتحادیه فوتبال و مجلس شورای اسلامی ارائه کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391