برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میلاد نوری: آمارم از تمام هافبک های تیم ملی بهتر است

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۲ — گل

اگر بد بودم می گفتم بد کار کردم اما واقعا اینطور نبود. همه می گویند مربیگری سلیقه ای است اما فکر نمی کنم نبودم ربطی به سلیقه داشته باشد

میلاد نوری

انتظار می رفت در لیست جدید تیم ملی نام میلاد نوری هم دیده شود اما کارلوس کروش ، هافبک ۲۶ ساله صبا را دعوت نکرد تا او با ناراحتی این حرفها را به زبان بیاورد:« برای من جای تعجب داشت که به تیم ملی دعوت نشدم. در چند بازی آخر هم به اعتقاد مربیان و کارشناسان عالی کار کردم حتی کمک های کروش هم به ورزشگاه آمدند و بازی ما را از نزدیک دیدند اما نمی دانم چطور شد که نامم در لیست قرار نگرفت. تمام بازی‌ها یا گل زدم یا پاس گل دادم اما نمی دانم چرا به تیم ملی دعوت نشدم. واقعا جای تعجب داشت و من نمی دانم چرا این اتفاق افتاد»

میلاد نوری در ادامه می گوید:« با توجه به بازی هایی که انجام دادم فکر می کردم در لیست باشم. فوتبال سلیقه ای است اما آمار یک بازیکن نشان می دهد چه شرایطی داشته و آیا آماده است یا نه. از تیمهایی که پلی افی هستند بازیکن به تیم ملی دعوت شده اما از صبا نه. نمی دانم چرا ولی تعجب آور است. آمارم از تمام هافبک های تیم ملی بهتر است و کمتر هافبکی پیدا ئمی شود که آمار پاس گلهای مرا داشته باشد. »

میلاد نوری درباره دعوت از امید نظری می گوید:« فکر می کنم ۴ ماه بود لیگ سوئد تعطیل شده بود و بازیکنان استراحت می کردند. نظری در کشوری بازی می‌کند که فکر می کنم ۳،۴ ماه بازی می کنند و بقیه اش را استراحت و تعطیلی. نمی دانم چطور او به تیم ملی دعوت شده اما من نه. تازه خود نظری در اردوی قبلی گفت بازی های مان تمام شده. حالا نمی دانم بازی نظری را کجا دیدند که دعوتش کردند؟»

میلاد نوری از ناراحتی اش بابت عدم دعوت به تیم ملی می گوید:« هر بازیکن دیگری هم جای من بود ناراحت می شد. چون واقعا در اردوی قبلی هم خوب کار کردم و حد اقلش این بود که مربیان از عملکردم راضی بودند. اگر بد بودم می گفتم بد کار کردم اما واقعا اینطور نبود. همه می گویند مربیگری سلیقه ای است اما فکر نمی کنم نبودم ربطی به سلیقه داشته باشد»

میلاد نوری فصل آینده در چه تیمی بازی می کند. او می گوید:« هنوز برای فصل آینده تصمیم نگرفته ام. برنامه دارم تا فصل بعد خیلی بهتر از این فصل باشم و بتوانم بازی های به مراتب بهتری را به نمایش بگذارم. البته چند پیشنهاد دارم که فعلا حرفی از انها نمی زنم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391