برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: مسئولان پرسپولیس به گزینه های داخلی برای سرمربیگری بها دهند

دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۹ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به عقیده من باشگاه پرسپولیس با سرمربیگری گزینه های داخلی موفق تر خواهد بود و علاقمند به این هستمکه سرمربی آینده سرخپوشان از میان پیشکسوتان این باشگاه گزینش شود.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی اظهار داشت: با توجه به این که نام کاندیداهای جدید سرمربیگری پرسپولیس از سوی مسئولان این باشگاه عنوان شود و علی داییی ، کرانچار، مایلی کهن، درخشان و پیروانی جزو گزینه های این سمت هستند باید اعلام کنم که اگر هر یکی از این کاندیداها بتوانند هدایت سرخپوشان پایتخت را بر عهده گیرند قابل احترام هستند و همه باید کمک کنند که سرمربی جدید بتواند پرسپولیس دیگر نسبت به فصل دوازدهم لیگ برتر را به مردم معرفی کنند اما علاقه مندم که سرمربی آینده از میان پیشکسوتان پرسپولیس انتخاب شود چرا که آن‌ها نسبت به گزینه های خارجی با تجربه تر هستند و خاک این باشگاه را خورده اند.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: البته معتقدم که سرمربی جدید پرسپولیس باید به طور حتم مورد علاقه مردم باشد تا مردم نیز از وی حمایت کنند زیرا در پرسپولیس قانونی نانوشتی حکم فرماست و آن موضوعی است که همواره وقتی مردم از این باشگاه حمایت کرده اند موفق تر بوده است.

افزود: سرمربی جدید باید هم از سوی مردم و هم از سوی پیشکسوتان این باشگاه مورد حمایت قرار گیرد و اگر ایرانی باشد ضریب اشتباه کمتری متحمل باشگاه می شود و در نهایت باید اشاره کنم که یک سرمربی در پرسپولیس به تنهایی نمی تواند کاری بکند زیرا این باشگاه یکی از باشگاه های بزرگ ایران است و به همان اندازه حاشیه های بیشتری هم دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391