برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قریشی: بهترین هواپیمای شرکت آسمان به ملی‌پوشان اختصاص پیدا کرد

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — فارس

معاون عملیات پرواز شرکت آسمان گفت: این هواپیما بهترین هواپیمای شرکت آسمان است و فعلاً یک فروند از این هواپیما در ایران وجود دارد و آن هم به تیم ملی فوتبال ایران اختصاص داده شده است.

جواد نکونام

علی‌اکبر قریشی معاونت عملیات پرواز شرکت آسمان با حضور در نشست خبری در رابطه با امکانات هواپیمای اختصاص داده شده به تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: این هواپیما بهترین هواپیمای شرکت آسمان است و فعلاً یک فروند از این هواپیما در ایران وجود دارد و آن هم به تیم ملی فوتبال ایران اختصاص داده شده است.

وی افزود: این هواپیما ساعتی۶ تن سوخت می‌سوزاند و ما این هواپیما را مستقیم از مهرآباد تا کاراکاس به پرواز درآوردیم. در این پرواز آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور ایران حضور داشت و به شوخی هم گفتند که من تا به حال ۷ ساعت نخوابیده بودم که در این پرواز موفق شدم ۷ ساعت بخوابم.

وی ادامه داد: نام اصلی این هواپیما ایرباس۳۴۰ است و می‌تواند ۱۸ ساعت به طور مداوم در آسمان پرواز کند. البته این پرواز بدون صندلی و سرنشین بوده است و رکورد پرواز با این هواپیما در اختیار شرکت آسمان است که موفق شده ۱۶ ساعت و ۱۵ دقیقه پرواز کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391