برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: مهدوی‌کیا نه رقیبم است نه من جای او را می‌گیرم

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — فارس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در برنامه ۹۰ یک سوم حرف‌هایم را به عادل فردوسی‌پور گفتم.

علی پروین

علی پروین در خصوص خداحافظی مهدوی‌کیا و صحبت‌های این بازیکن مبنی بر اینکه در هنگام انتقالش به آلمان پول به پروین رسیده، گفت: این صحبت‌های مهدوی‌کیا در آن زمانی که زده شد، من را دلگیر کرد. از زمین و زمان زنگ زدند تا جواب مهدی را بدهم اما من هیچ وقت جواب شاگردانم را نمی‌دهم. چون آنها را قلبا دوست دارم.

وی افزود: اجازه بدهید شفاف در مورد مهدوی‌کیا با مردم صحبت کنم. این حرف‌هایی بود که به عادل هم زدم. می‌توانستم همان موقع جواب مهدوی‌کیا را بدهم اما این کار را نکردم. ولی حالا موقعش است.

پروین ادامه داد: در یکی از جلسات هیئت مدیره صحبت‌هایی در خصوص مهدوی‌کیا و کادر فنی آن زمان شد. مهدوی‌کیا نه رقیب من است و نه می‌خواهد جای من بنشیند و من هم نمی‌خواهم این کارها را انجام دهم که جای مهدوی‌کیا را بگیرم. چون مهدی را دوست داشتم پیشنهاد دادم که مهدوی‌کیا کار خود را به عنوان مربی در کنار ژوزه آغاز کند. چون او هم زبان بلد بود و هم می‌توانست کم کم مانند دوران فوتبالی‌اش در مربیگری پا بگیرد.

وی یادآور شد: پس از این جلسه فکر کنم متاسفانه یک جوری دیگر همه چیز را کف دست مهدی گذاشته بودند و به یک باره مصاحبه او علیه خودم را دیدم. مهدوی‌کیا شاگرد من است ولی از او توقع نداشتم که آن طور علیه من حرف بزند. گفتم خدایا تو بزرگی. مهدی خودش جواب خودش را می‌گیرد. اگر الان قبول می‌کرد من مطمئنم مثل یحیی می‌توانست موفق شود و دو تایی این شاگردانم پرسپولیس را به آرامش می‌رساندند. اگر این اتفاق می‌افتاد به نفع خود مهدوی‌کیا بود. اما او آن حرف‌ها را زد ولی من برخلاف میل برخی از افراد سودجو صبح جواب او را ندادم با وجود اینکه می‌توانستم این کار را انجام دهم.

پروین خاطرنشان کرد: من شاگردان زیادی دارم که همیشه درباره من حرف‌های زیادی می‌زنند اما من حالا نمی‌خواهم جواب آنها را بدهم و همیشه می‌گویم خدایا این بچه‌ها را موفق کن که دل من هم شاد شود.

وی در خصوص امیر عابدزاده نیز گفت: امیر پسر احمد عابدزاده است یعنی عقاب آسیا. او باید با توجه به سنی که دارد در تیمی برود تا پشت سر هم بازی کند. امیر به پرسپولیس آمده اما نمی‌تواند تا آخر عمرش بازی نکند و نیمکت نشین باشد. امیر اگر می‌خواهد احمد شود، باید پشت سر هم بازی کند. این پیشنهاد من به پسر عابدزاده‌ای است که با قد و هیکلی که دارد می‌تواند جا پای پدرش بگذارد.

پروین یادآور شد: البته صحبت‌هایی نیز در مورد معدنچی انجام داده بودند که به این بچه هم اطلاعات بدی دادند. من گفتم معدنچی بازیکن تیم ملی بوده و نمی‌تواند به پرسپولیس بیاید چون یا همیشه جزو ذخیره‌ها یا خارج از لیست ۱۸ نفره باشد و یا در بالکن پرسپولیس بنشیند. باید او جایی برود که بازی کند. به نظر شما بد بود؟

وی در پایان یادآور شد: خیلی از حرف‌هایم را درباره قدیم‌ها و شاگردان حال حاضرم به فردوسی‌پور زدم اما یک سوم حرف‌هایم را فقط به عادل زدم. به عادل گفتم یک نفر در این مملکت ۷۰ میلیارد تومان برای فوتبال از جیبش خرج می‌کند نباید کاری کنیم که او در بین مردم مسخره شود. باید دست او را بگیریم و به این بخش خصوصی کمک کنیم. البته می‌دانم که با این حرف‌هایم تازه بخشی از مشکلات فوتبال و حرف‌هایی را که برای بد کردن افراد دیگر می‌زنند گفتم. اما خوشحالم که توانستم بخشی از مشکلات فوتبال را با عادل بشکافم. ولی فکر کنم بخشی از آن را سانسور کند و نشان ندهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391