برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروویچ : اولویت اول، دوم و سوم من پرسپولیس است

پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۳ — گل

متأسفانه ویزای خروج ندارم. ویزای خروج را باید باشگاه برای من فراهم کند و به علت ندادن مالیاتم توسط باشگاه امکان گرفتن ویزای خروج ندارم.

مارکو پروویچ

برای کاری به بازار تهران رفته بودم که به طور اتفاقی مارکو پروویچ بازیکن تیم پرسپولیس را به همراه مدیر برنامه‌هایش دیدم. فرصت را غنیمت شمرده تا یک گپ دوستانه با او انجام دهم. این مصاحبه جالب و کوتاه را بخوانید.

آقای پروویچ اوضاع و احوالتان چطور است؟

خوبم، تقریباً همه چیز خوب است اما بیش از هر چیز دلتنگم و برای دیدن خانواده‌ام لحظه‌شماری می‌کنم. تهران شهر بسیار زیبا و شلوغی است اما دوست دارم که زودتر به دیدن خانواده‌ام بروم و بتوانم از این فرصت کوتاهی برای استراحت هست استفاده کنم.

پس چرا در تهران مانده‌ای؟

متأسفانه ویزای خروج ندارم. ویزای خروج را باید باشگاه برای من فراهم کند و به علت ندادن مالیاتم توسط باشگاه امکان گرفتن ویزای خروج ندارم. البته باشگاه و آقای رویانیان قول دادند که به زودی این مشکل را حل کنند و من بتوانم به دیدن خانواده‌ام بروم.

چرا پیاده‌ای؟

مثل اینکه این منطقه در طرح ترافیکی قرار دارد برای همین به همراه مدیر برنامه‌هایم با تاکسی آمدیم و اینجا هم به علت شلوغی بیش از حد مجبوریم پیاده از برنامه‌ها دیدن کنیم.

در حال صحبت کردن با پروویچ بودیم که با سرعت به سمت یک سمند رفت و از آن عکس گرفت. آقای پروویچ چرا از آن ماشین عکس گرفتی؟

برایم خیلی جالب بود تا آنجایی که من می‌دانم این ماشین تولید ایران است اما خیلی جالب بود که آرم پورشه روی آن بود. دوست داشتم این عکس را به خانواده‌ام نشان دهم و برایم خیلی خنده دار بود. که چطور این امکان وجود دارد یک ماشین مارک یک ماشین دیگر را به روی خود بگذارد.

خوب از این چیزها در ایران زیاد می‌بینی. از شرایط خودت در پرسپولیس بگو و فصلی که گذراندی؟

صحبت‌هایی که با برخی از هواداران داشته‌ام و صحبت‌هائی که از کارشناسان شنیده‌ام فکر کنم فصل خوبی را در پرسپولیس گذرانده‌ام و توانستم برای این تیم مفید باشم اما متأسفم که در مجموع باشگاه پرسپولیس نتوانست جامی بدست آورد و هواداران را خوشحال کند. امیدوارم در آینده‌ای نزدیک این اتفاق بیافتد تا هواداران پرشمار تیم پرسپولیس خوشحال بشوند.

آیا مبلغ قراردادت را به طور کامل از پرسپولیس گرفته‌اید؟

به طور کامل که نه تقریباً ۳۰ درصد از پولم را نگرفته‌ام . امیدوارم با مساعدت سردار رویانیان این مبلغ را هم بگیرم و با درست شدن مشکل خروجم توسط ایشان به دیدن خانواده‌ام بروم. چرا که لحظه‌های سختی را می‌گذرانم و خیلی دلتنگ آنها هستم.

آیا در پرسپولیس می‌مانی؟

اولویت اول، دوم و سوم من پرسپولیس است و گویا آقای رویانیان هم دوست دارد که من بمانم. اما این را منوط به نظر سرمربی جدید گذاشته‌اند.

حرف خاصی نداری؟

تهران را شهر خیلی خوبی دیدم . شهری بزرگ، متنوع و شاد که روزهای خوبی را در آن گذراندم امیدوارم بتوانم در آینده هم در کنار مردم ایران باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391