برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست کمیته انضباطی پرسپولیس: اینبار جدی تر برخورد کنید

چهارشنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — باشگاه خبرنگاران

کمیته انضباطی پرسپولیس پس از ارجاع پرونده هادی نوروزی به معاونت حقوقی باشگاه از سرپرست و سرمربی پرسپولیس خواست که عقب نشینی نکنند.

تیم پرسپولیس

درخواست کمیته انضباطی پرسپولیس از سرپرست و سرمربی :

اینبار جدی تر برخورد کنید

کمیته انضباطی پرسپولیس پس از ارجاع پرونده هادی نوروزی به معاونت حقوقی باشگاه از سرپرست و سرمربی پرسپولیس خواست که عقب نشینی نکنند.

هادی نوروزی که پیش از این در روزهای پایانی سال ۹۱ یکبار از تیم کنار گذاشته شد ، به کمیته انضباطی رفت . وی که برای دومین بار به کمیته انظباطی معرفی شده است به دلیل مصاحبه اخیرش علیه گل محمدی است .

کمیته انضباطی در آن مقطع خواهان دریافت گزارشی شده بود به همین جهت کار نوروزی به محاکمه و توبیخ نرسید و درنهایت با وساطت سعید شیرینی ، نوروزی به پرسپولیس برگشت البته این بار یک تفاوت اساسی وجود دارد که موضوع را حساس کرده است .

گفتنی است: کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در فصل جاری یکی از کم کارترین دوران سالهای اخیر خود را پشت سر گذاشته و مسایل انضباطی ، چندان از سوی مسئولان تیم به این کمیته ارجاع داده نمی شود و بسیاری این مساله را از عوامل بی انضباطی های سرخپوشان می دانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391