برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیشکسوتان پرسپولیس:ابراهیم زاده نیاید

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۴ — گل

محمد رویانیان از انتخاب احتمالی ابراهیم زاده دفاع کرد


تیم پرسپولیس

پیشکسوتان پرسپولیس در جلسه با رویانیان تاکید کردند که سرمربی پرسپولیس باید پرسپولیسی باشد .
دراین جلسه حمید استیلی مدیرعامل کانون پیشکسوتان پرسپولیس، رحیم یوسفی،کاظم سید علیخانی، مجتبی محرمی، بهنام ابوالقاسم پور، محمد خوراکچی ، سعید شیرینی، عباس کارگر، بهزاد داداش زاده، بهروز سلطانی، حسن خانمحمدی، رضا جباری، مرتضی فنونی زاده، محمود کلهر، کاشی نژاد، سعید نعیم ابادی، مهدی تارتار و جواد حسن زاده حضور داشتند.
این جمع ، حرفشان یک کلام بود . اینکه با انتخاب منصور ابراهیم زاده مخالفند . آنها از رویانیان درخواست کردند که گزینه سرمربیگری از میان پیشکسوتان انتخاب شود و البته ترجیح شان هم حمید درخشان بود که گزینه این جمع است؛ اما محمد رویانیان از انتخاب احتمالی ابراهیم زاده دفاع کرد. جالب اینکه آنها حتی درباره انتخاب گزینه پرسپولیسی اجماع کاملی نداشتند .

رویانیان که اصطلاحا منبر گرمی هم دارد ، دربخشی از حرفهایش گفت : شما همه می‌گویید گزینه ایرانی بهترین کمک را می‌تواند به پرسپولیس داشته باشد اما گل‌محمدی را دیدید که با ۲ باخت چطور با او برخورد کردند. من حتی قبل از حضور ژوزه در پرسپولیس هم به دنبال گزینه‌های داخلی بودم و صحبت هایی با پیشکسوتان پرسپولیس مطرح شد و هر کس یک نظر داد اما شما می‌دانید من فقط باید یک انتخاب با این همه نظر داشته باشم.
سرمربی پرسپولیس امروز انتخاب می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391