برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس به دنبال مدارک جدیدی برای رد ادعای ژوزه

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

در پی ادعاهای مطرح شده و مستندات ارایه شده در شکایت مانوئل ژوزه باشگاه پرسپولیس به دنبال ارائه شواهد و مدارک جدید برای رد محکومیت خود است.

تیم پرسپولیس

مانوئل ژوزه در شکایتی که علیه پرسپولیس مطرح کرده است به این موضوع تکیه دارد که باشگاه پرسپولیس با اقدم های هدفمند خود مانع از انجام وظایف وی شده تا شرایط کناره گیری خود خواسته وی فراهم آید.

باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت چند هفته از دریافت نامه فیفا، هنوز لایحه دفاعیه خود را آماده و ارسال نکرده است آنها حتی برای ارایه پاسخ مهلت بیشتری درخواست کرده اند. از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که آنها برای مواجهه با ادعاهای مطرح شده علیه خود به دنبال شواهد و مدارک جدیدی است که در لایحه خود آن استفاده کنند.

ژوزه همچنین در شکایت خود به مطالب بعضی رسانه‌ها مبنی بر برکناری خود اشاره کرده است.

مصطفی شکری وکیل پرسپولیس با توجه به غیر رسمی بودن منبع خبری مورد نظر امیدوار است از این ناحیه مشکلی ایجاد نشود. در این میان نگرانی بزرگ سرخپوشان از ناحیه افشا شدن مطالبی است که در آن زمان از سوی بعضی مقامهای باشگاه مطرح شد و می تواند تعهد آور باشد.

وکلای پرسپولیس قصد دارند مدارکی ارایه کنند که تجمع و اعتراض هواداران برابر هتل محل اقامت ژوزه را بی ارتباط با باشگاه نشان داده و فیفا را هم متقاعد کنند که بعضی موارد مطرح شده در شکایت غلو آمیز است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391