برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس: رویانیان ماندنی است

سه‌شنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۱ — واحد مرکزی خبر

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هم اکنون همه امکانات و نیروهای باشگاه بر انتخاب سرمربی تیم متمرکز شده است.

محمد رویانیان

فداحسین مالکی افزود: در روزهای اخیر اخباری مبنی بر پایان دوره حضور رویانیان در باشگاه پرسپولیس منتشر شد که منبع آن یکی از معاونان رئیس جمهور بود. او او گفت درباره این مسایل با مدیرعامل باشگاه صحبت و قرار شد رویانیان این مسئله را که موضوع اداری است با جدیت پیگیری کند ، طرفداران پرسپولیس اطمینان داشته باشند رویانیان در پرسپولیس ماندنی است.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: هم اکنون همه بر انتخاب و معرفی سرمربی تیم متمرکز هستیم و به همین علت از ابتدا ۴ گزینه را که ۳ نفر آنان ایرانی و یک نفر خارجی بود در نظر گرفتیم .
مالکی افزود: البته علی دایی هم یکی دیگر از گزینه های ما بود که به علت انعقاد قراردادش با راه آهن و یک سری مسایل شخصی دایی انصراف داد.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: پس از بررسی وضع این ۴ گزینه ، گزینه خارجی ( کرانچار ) از میان انتخاب‌ها به یک گزینه داخلی حذف شد و هم اکنون به بررسی دقیق وضع ۲ گزینه داخلی می پردازیم .
مالکی گفت: نظر هیئت مدیره و کمیته فنی باشگاه انتخاب گزینه داخلی است که سابقه حضور و فعالیت در پرسپولیس را داشته باشد .
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: بزودی و کار کارشناسی سرمربی تیم پرطرفدار پرسپولیس معرفی می شود تا این تیم برای فصل آینده رقابت‌ها آماده شود.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به تصویب خصوصی سازی ۲ تیم پرسپولیس و استقلال در مجلس شورای اسلامی گفت: از پیش این موضوع را بررسی کرده بودیم و همکاری هایی هم با استقلال در این مورد داشته ایم اما موضوع مهم این است که این اتفاق باید چگونه محقق شود.
مالکی گفت: پس از طراحی سازوکار مناسب برای اجرایی شدن خصوصی سازی ، باشگاه پرسپولیس در واگذاری سهام باشگاه ، پیشکسوتان را در اولویت قرار خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391