برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی: برای حضور در فجرسپاسی از یاوری رخصت گرفتم

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — ایسنا

سرمربی جدید تیم فوتبال فجرسپاسی می‌گوید که برای حضورش در این تیم از محمود یاوری رخصت گرفته است

غلامحسین  پیروانی

غلامحسین پیروانی یکی از مربیان با اخلاق فوتبال ایران است که چند سال از بالاترین سطح فوتبال ایران دور مانده بود. او حالا پس از یک سال کار کردن در لیگ یک، به لیگ برتر فوتبال بازگشته تا روزهای خوب گذشته را با فجر سپاسی زنده کند.

* پس از چند سال دوری بار دیگر به لیگ برتر بازگشتید.

- بله! با مسئولان باشگاه فجرسپاسی توافق کردم که به این تیم باز گردم و برای این کار از آقای یاوری که خودش استاد است رخصت گرفتم. من قبلا هم نزدیک ۱۰ سال در فجرسپاسی کار کرده‌ام.

* پس در واقع فجرسپاسی خانه شماست.

- در هر حال، فجرسپاسی تیم شهرم است و امیدوارم همه مسئولان استان فارس هم کمک کنند تا نتایج خوب بگیرد. برق شیراز که خشکیده پس دست کم فجرسپاسی را کمک کنند تا از بین نرود.

* برنامه‌هایتان برای حضور در فجرسپاسی چیست؟

- می‌خواهیم تیم خوبی ببندیم. فجرسپاسی تیمی نیست که بتواند سرمایه‌گذاری کلان داشته باشد. همه می‌دانند که فجرسپاسی با چهار یا پنج میلیارد تومان بسته می‌شود. البته هرگز ناامید نیستیم. خدا را شکر در سال‌های اخیر هم مسئولان باشگاه آقای جعفری، عاری و مسئولان شهر شیراز و هواداران کمک کرده‌اند تا نتیجه‌ نتایج خوب بگیرد. امیدوارم امسال هم حمایت‌ها طوری باشد که نتایج خوبی کسب کنیم.

* با حضور دوباره شما در لیگ برتر، می‌توانیم امیدوار باشیم که باز هم پدیده‌های زیادی فوتبال ایران معرفی شوند؟

- مطمئن باشید که درصد بیشتری از تیم را با بازیکنان بومی و جوان می‌بندم. حتی اگر به خاطر این کار لطمه بخورم، باز هم همین کار را خواهم کرد.

* با این حرف یاد جمله معروف شما می‌افتیم که گفته بودید فجرسپاسی با تفنگ ژ ۳ به جنگ تانک می‌رود!

- واقعا همین طور است! تیم‌هایی در لیگ برتر هستند که ۱۵ تا ۲۰ میلیارد خرج می‌کنند و این جنگ را نابرابر می‌کند. کار کردن سخت است. محمود یاوری هم خودش استاد است که در این شرایط ماند و کار کرد. از زحمات او تشکر می‌کنم و برای آمدن به فجرسپاسی از او رخصت می گیرم.

* از جمع بازیکنان فعلی چند درصد را حفظ می‌کنید؟

- اولویت با حضور همین بازیکنان است چون آقای یاوری تیم بدی نبسته است. به هر حال شاید دو یا سه بازیکن از تیم جدا شدند که مجبور می‌شویم با بازیکنان جدید جایگزین کنیم.

* فکر می‌کنیم با حضور دوباره شما در لیگ برتر درصد اخلاق در فوتبال ایران بیشتر شود.

- توکل به خدا.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391