برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی : رحمتی پسر مومنی است، امیدوارم به تیم ملی برگردد

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

رحمتی به مشهد می‌رود و تا صبح ویلچر معلولان را هل می دهد از طریق مترجم با ناشنوایان کار می‌کنم

غلامحسین  پیروانی

بعد از جدایی از ابومسلم به تیم ملی ناشنوایان رفت تا مدیر فنی تیمی شود که خود را برای حضور در جام جهانی اماده می کند. غلام پیروانی آنچنان که فکر می کنیم از فوتبال دور نشده. او یکی از افرادی است که برای بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی وساطت کرده اما هنوز جوابی در این مورد دریافت نکرده است.

غلام پیروانی درباره حضورش در تیم ناشنوایان می گوید:« از فوتبال دور نیستم. با تیم ناشنوایان کار می کنم و قرار است اردوی ما ۲۰ روز دیگر آغاز شود. از طریق مترجم با تیم ناشنوایان کار می کنم و صحبت هایم را از طریق او به بازیکنان منتقل می کنم. بازی های تیم ملی ناشنوایان خرداد ماه انجام می شود و امیدوارم که بتوانم تاثیرم را روی این تیم بگذارم. »

غلام پیروانی درباره تماس با کفاشیان برای بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی می گوید:« من دو بار به کفاشیان زنگ زدم و از او خواهش کردم زمینه را برای بازگشت رحمتی فراهم کند. مهدی پسر مومنی است که از نظر فنی هم در سطح بالایی قرار دارد. کسی نمی داند ولی من می گویم که سید مهدی یکی دو هفته یک بار به مشهد می‌رود تا به معلولان کمک کند و آنها را با ویلچر به حرم ببرد. کسی از این مسائل خبر ندارد. شاید بعضی‌ها بگویند این کارها تظاهر است اما استاد مطهری هم گفت تنها چیزی که تظاهر می خواهد دین است. »

غلام پیروانی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« خیلی راحت از مهدی رحمتی گذشتند. او دروازه‌بان کوچکی نیست . مورینیو، کاسیاس را بیرون گذاشته و به او بازی نمی دهد اما دل بوسکه به عنوان مربی تیم ملی اسپانیا تاکید می‌کند که گلر اولش کاسیاس است و اینگونه به او روحیه می دهد. من هم معتقدم مربیان تیم ملی باید ببینند درد مهدی چیست! آنها کاری نکنند که مردم دلسرد شده و از فوتبال زده شوند»

سرمربی سابق فجر و ابومسلم در ادامه می گوید:« من و مهدی با هم بده بستانی نداریم . به عنوان یک ایرانی از کفاشیان و تاج خواستم کاری کنند سیدمهدی به تیم ملی برگردد. امیدوارم تصمیمی بگیرند که من را پشیمان نکنند. البته اگر بیشتر از این هم اصرار کنم فکر می کنند خبری است. در هر صورت من خواسته‌ام را گفته‌ام و امیدوارم که این اتفاق بیفتد. بشر به امید زنده است و من هم امیدوارم مشکل رحمتی حل شود. کفاتشیان هم به من قول داد که پیگیری کند تا این مسئله برطرف شود.»

شایعه شده که غلام پیروانی برای فصل آینده به فجر برمی گردد تا سرمربی این تیم شود. او درباره این خبر می گوید:« نه صحبتی با من شده و نه چیزی به من گفته اند. من ۱۰ سال فجر بودم و خاطرات خوشی از این تیم دارم. قهرمان و نایب قهرمان جام حذفی شدیم و به عنوان تیم چهارم لیگ عازم تورنمنتی در عربستان شدیم. فجر تیم مورد علاقه ام است و دوست دارم دوباره روی نیمکت این تیم بنشینم. سکوی پرتاب من برق و فجر بوده اند اما بهترین نتایج را با فجر بدست آوردم. حالا هم به خداوند امیدوارم تا ببینم قسمت چه می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391