برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیشنهاد "وسوسه کننده" یک تیم لیگ برتری به بازیکنان پرسپولیس

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۱۹ — ایسنا

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از اقدامات یک باشگاه لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرده و خواستار رسیدگی مسوولان ذیربط شد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در این باره گفت: متاسفانه یکی از باشگاه‌های لیگ برتری برای جذب سه بازیکن و یک مربی در حال هزینه کردن هشت میلیارد تومان هستند و اقدام به مذاکره و توافق به قیمت دو برابر مبلغ قرارداد سال قبل برخی بازیکنان باشگاه‌های دیگر می‌کنند و برابر پیش بینی اولیه ما هزینه این تیم برای یک فصل چهل میلیارد تومان خواهد بود.

وی افزود: بنده نمی‌دانم که چرا باشگاه پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا برای یک فصل باید دو و نیم میلیارد تومان بودجه دولتی دریافت کند و یک تیم دیگر چهل میلیارد تومان از پول بیت‌المال را هزینه نماید. مگر این تیم از این چهل میلیارد تومان هزینه چقدر توان درآمدزایی دارد؟ این فصل پرسپولیس دو و نیم میلیارد تومان و استقلال سه میلیارد تومان بودجه دولتی دریافت کردند در حالی که پنجاه میلیون هوادار دارند. بدون تعارف از سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و دستگاه‌های نظارتی می‌خواهیم که به این موضوع رسیدگی کنند که چگونه این تیم از بودجه بیت‌المال این همه دریافتی دارد و پرطرفدارترین باشگاه‌های ایرانی مجموعا پنجم و نیم میلیارد تومان بودجه دولتی دریافت می‌کنند.

رویانیان تصریح کرد: این تیم و این باشگاه با این قراردادها و این مذاکرات بازیکنان تیم‌های دیگر را هوایی می‌کند و دو بازیکن ما را با پیشنهادات سنگین خود تحت فشار قرار داده و بنده همه چیز را خواهم گفت. نشانه‌های فراوانی دارم و در مقابل این بی‌عدالتی سکوت نمی‌کنم. دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال مجموعا پنجم و نیم میلیارد تومان دریافت کرده‌اند اما دستگاه‌های نظارتی چهار ماه است که در ساختمان باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال برای بررسی این بودجه مستقر شده‌اند و امیدوارم آنها وظایف قانونی خودشان را درباره این گونه تیم‌ها انجام داده و آرزو می‌کنم یک نفر پیدا شود و شفاف به مردم بگوید که این تیم چقدر بودجه از بیت‌المال دریافت می‌کند و پرسپولیس و استقلال چقدر؟

رویانیان در ادامه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بنده هشدار می‌دهم و اگر این اقدامات ادامه یابد همه چیز را به مردم خواهم گفت. ما جام را از دست دادیم، باختیم اما بد نیست که بگوئیم این تیم چگونه هزینه می‌کند. بازیکنی که فصل گذشته مبلغ قراردادش ششصد میلیون تومان بوده از این باشگاه پیشنهاد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی دریافت کرده و دو بازیکن تیم ما را با مبالغی سنگین و پیشنهاداتی بالاتر از مبالغ فصل گذشته وسوسه می‌کنند. نمی‌دانم واقعا چرا تیم‌های پرطرفدار مجموعا بودجه دریافتی‌شان یک هفتم این تیم هم نیست. چرا چنین اتفاقاتی می‌افتد، چه کسی مسوول است؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391