برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رهبری فرد: علیپور می داند در فوتبال ما چه خبر است، نیاز به مستندات نیست

یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۳ — باشگاه خبرنگاران

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شنیده ام علیپور برای اثبات حرفهایم از من مدرک خواسته اما خودش می داند در فوتبال ما چه خبر است بنابراین نیازی به مستندات نیست.

بهروز رهبری فرد

بهروز رهبری فرد اظهار داشت: بحثی که من در مورد تبانی در فوتبال ایران و به خصوص لیگ یک کردم، بحث امسال و پارسال نیست بلکه منظورم این بود که این مسائل همیشه در فوتبال ما بوده و این اتفاقات مربوط به سال های قبل است. علیپور برای اثبات حرف هایم از من مدرک خواسته اما وی می داند در فوتبال ما و به خصوص لیگ یک چه خبر است و نیاز به مستندات نیست.

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بحث استیل آذین و تبانی هایی که آن دوران شد، مربوط به چند سال قبل است. دقیقا نمی دانم چه کسانی در تیم ما این کارها را انجام می دانند و من هم فقط شنیده بود اما می دانم که حسین هدایتی اصلا از این ماجراها خبر نداشت. اسم علی پروین را هم من نیاوردم و نمی دانم چرا بعضی از سایت‌ها از قول من اسم هدایتی و پروین را آورده اند بلکه من گفتم تیم ما این کارها را می کرد و اسم شخص خاصی را نیاوردم. به نظرم اگر در لیگ یک این کارها را انجام ندهی اصلا به لیگ برتر صعود نمی کنی!

رهبری فرد در پایان گفت: باید به علیپور بگویم که کجای دنیا افرادی که تبانی می کنند مدرک از خودشان به جای می گذارند که من الان بعد از چند سال مدرک و مستندات برای او ببرم. در فوتبال دنیا همیشه از روی شواهد و اتفاقاتی که می افتد، تبانی‌ها را بررسی می کنند و رای می دهند چون هیچ کسی در این مسائل مدرک از خودش به جای نمی گذارد. فدراسیون فوتبال ایتالیا هم مدرکی از یوونتوس به دست نیاورد و فقط از روی شواهد و اتفاقات، تبانی آنها برای شان مسجل شد و یووه را جریمه کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391