برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیار رحمانی : چک دارم و آبرویم رفته

شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۰ — گل

حسن نیتم را به فولاد با امضای قرارداد سفید نشان دادم. اولین نفری بودم که قرارداد بستم. آن هم در روزهایی که خیلی از تیمهای مطرح لیگ برتر دنبال جذبم بودند

بختیار   رحمانی

بختیار رحمانی از مسئولان فولاد ناراحت است.
کاپیتان فولاد که نقشی اساسی در موفقیت این تیم ایفا کرد درباره دلیل ناراحتی اش می گوید:« من ۱۵۰ میلیون از باشگاه می خواهم اما با اینکه مسئولان می دانند چک دارم اما مدام امروز و فردا می کنند. الان ۲،۳ ماه است که پولم را نمی دهند . واقعا ۱۵۰ میلیون پولی نیست در مقابل کارهایی که من برای فولاد انجام دادم. سر کسی منت نمی گذارم اما واقعا دارند آبروی مرا می برند. من به کسی که مثل برادرم بود چک دادم اما باشگاه فولاد مقداری از پول قراردادم را نیم دهد. من می گویم که این کارها خوب نیست. من همه جوره به مسئولان فولاد اطمینان دارم اما آنها کاری نکنند که این اطمینان از بین برود. برای فولاد همه کار کردم و نمی دانم چگونه ثابت کنم که هم به تیم تعصب دارم و هم مدیران را از صمیم قلب دوست دارم . قرارداد سفید امضا کردم اما این رسمش نیست که پول سال گذشته مرا ندهند»

کاپیتان فولاد که هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد در ادامه می گوید:« من حسن نیتم را به فولاد با امضای قرارداد سفید نشان دادم. اولین نفری بودم که قرارداد بستم. آن هم در روزهایی که خیلی از تیمهای مطرح لیگ برتر دنبال جذبم بودند. الان هم واقعا ناراحتم. دوست هم ندارم به دفتر آقای دهکردی بروم. چون دوست ندارم چیزی بگویم که او را ناراحت کنم. فقط این را می گویم که چک دارم و آبروی من رفته»

از بختیار رحمانی می پرسیم آیا امکان دارد با این شرایط از فولاد جدا شوی که او پاسخ منفی می دهد:« گفتم که به فولاد تعصب دارم و اگر می خواستم جدا شوم خیلی وقت پیش از تیم می رفتم. اصلا بحث جدایی نیست ولی خب خیلی ناراحتم. فردا قرار است مدیر برنامه ام برود اهواز و با مسئولان فولاد حرف بزند. به نظرم من همه جوره ثابت کردم که فولاد را دوست دارم، پس آنها هم باید به درخواست های من احترام بگذارند و مدام امروز و فردا نکنند.»

بختیار رحمانی درباره شرایط اردوی تیم ملی می گوید:« بعد از یک نیم روز استراحت دوباره تمرین کردیم. خوبی کار با کی روش این است که چیزهای جدیدی یاد می دهد. مسائلی را می گوید که خود من تا الان نشنیده بودم. مثلا در جریان بازی استپ می‌کند ، توپ را نگه می دارد و نکاتی می گوید که به شخصه تا الان نشنیده بودم. من هم امیدوارم در اردوی تیم ملی بمانم و خط نخورم . البته باز هم از کی روش ممنونم که دعوتم کرد. چه باشم و چه نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم تا به جام جهانی برود»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391