برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحمان رضایی: برخی پیشکسوتان تیم و گل محمدی را تحقیر می کنند

چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۵ — گل

اگر خداحافظی مهدوی کیا را موشکافانه بررسی کنیم این خداحافظی در شأن مهدی نبود. نباید در یک بازی حساس این اتفاق می افتاد و اگر یک بازی دوستانه رخ می داد بهتر بود

رحمان رضایی

رحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی، در کادرپایه پرسپولیس مشغول به کار است . او که مشغول آموزش دوره های مربیگری است در مصاحبه با سایت گل ، درباره مسائل روز فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس حرف می زند:

در مورد نتایج و حواشی پرسپولیس چه نظری داری؟

خوب تیم پرسپولیس خیلی خوب بسته شده بود اما گرفتار یک سری مشکلات داخلی شد که باعث شد نتواند نتایج خوبی بگیرد. مربی ای که اول فصل آوردن دیر عوض کردند و پس از آن هم مربی جدید برای هماهنگی با شرایط به زمان احتیاج داشت. اما باید بگویم اگر کمی در حد خودش بود ، باید دوم یا سوم می شد. در کل عملکرد پرسپولیس در لیگ امسال رضایت بخش نبود.

ژوزه ؟

او یک اشتباه بود یا نبود تمام شد و رفت . بله می توانستند بهتر از ژوزه را بیاورند شاید مربی خوبی هم بود اما در این تیم نتوانست نتیجه بگیرد. آن هم یک انتخاب بود اما باعث شد که پرسپولیس یک نیم فصل را از دست بدهد.

یحیی ؟

یحیی خوب بود نتایج بدی هم نگرفت اما با توجه به این که در نیم فصل خیلی امتیاز از دست داده بودیم نتوانست بیشتر از این تیم را بالا بیاورد.

مدیریت ؟

به نظر من مدیریت عالی کار کرد. بهترین بازیکنان را گرفت. من نمی خواهم از رویانیان دفاع کنم. اما انصافاً هزینه کرده و به باشگاه کمک کرد. شاید نتیجه نگرفت اما خداییش کارهای بزرگی کرد، برای تیم های پایه برای پیشکسوت ، خارج تیم ، داخل تیم همه جوره به تیم کمک کرد اما نتایج پرسپولیس عملکرد بزرگ او را زیر سوال برد.

به نظر شما پیشکسوتان باید چگونه با این مسائل برخورد کنند؟

نظر همه آنها قابل احترام است اما در هیچ جای دنیا این گونه نیست که پیشکسوتان برای باشگاه تعیین تکلیف کنند. اما باشگاه از آنها خیلی کمک خواسته و شاید آنها از روی دلسوزی نظر بدهند. اما واقعیت این است که باید در راستای سازندگی پرسپولیس حرف بزنند نه اینکه بخواهد پرسپولیس و سرمربی اش را تحقیر کنند.

خداحافظی مهدوی کیا ؟

اگر خداحافظی او را موشکافانه بررسی کنیم این خداحافظی در شأن مهدی نبود. نباید در یک بازی حساس این اتفاق می افتاد و اگر یک بازی دوستانه رخ می داد بهتر بود. هیجانات این بازی و اتفاقات این بازی باعث شد خداحافظی مهدی خراب شود و جوری شد که بازیکنان یادشان رفت که کنار مهدی باشند.

خداحافظی علی کریمی؟

نظر شخصی خودش است . من فکر می کنم علی و مهدی جزو سرمایه های فوتبال هستند و وجودشان می تواند به فوتبال ایران کمک کند حالا اینکه علی بخواهد خداحافظی کند یک نظر شخصی و من از شرایط روحی و درونی او خبر ندارم.

آینده شما مربی گری یا کار اجرایی؟

من بیشتر دوست دارم در کار مربی گری باشم B یوفا دارم و ۲ ماه دیگر برای A یوفا عازم اروپا می شوم البته با توجه به تحصیلاتم خالی از لطف نیست که در پست مدیریتی باشم. اما فوتبال دولتی است و خیلی چیزها جا نیافتاده . اما خوب مربی گری را با توجه به حضورم در فوتبال ایران و در فوتبال اروپا ترجیح می دهم.

برای تیم های پایه چه برنامه ای دارید؟

من سعی کرده ام شرایطی را برای تیم های پایه فراهم کنند که بتوانند جوانان از این تیم رشد کنند. در چند روز آینده هم سفری به اردبیل و ارومیه داریم که در آنجا مدارس فوتبال تأسیس کنیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391