برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: برای یک بازیکن پرسپولیس ۲ میلیارد تومان می‌دهند.ادامه دهند برای هواداران افشاگری می‌کنم

سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای یک مربی و سه بازیکن با حسابی که انجام داده‌ام یک باشگاه صنعتی ۸.۵ میلیارد هزینه کرده است.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت ۲۰:۳۰ اظهار داشت: متأسفانه باید این را اعلام کنم که باشگاهی صنعتی میلیاردها تومان در این فوتبال خرج می‌کند و هیچکس نیست که در این فوتبال به او تو بگوید.

وی افزود: من باید عصبانی باشم و این حرف‌ها را بزنم که همه مردم بدانند یک باشگاه صنعتی در ایران وجود دارد که به حساب من یک مربی و سه بازیکن ۸.۵ میلیارد تومان برای آنها هزینه برداشته است تا به این تیم اضافه شوند.

رویانیان ادامه داد: من نمی‌دانم این پول از کدام جیب می‌رود اما مسلماً این پول شخصی نیست. میلیاردها تومان در حال خروج از بخش صنعتی کشور است و در فوتبال در حال هزینه شدن، که باید بدانیم این پول‌ها از کجا می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: برای دو بازیکن من می‌خواهند دو برابر پول دهند مثلاً با حساب من ۲ میلیارد تومان می‌خواهند به هر نفر از بازیکنان من بدهند.

مدیرعامل پرسپولیس خطاب به هواداران گفت: من از الآن به این هواداران می‌گویم اینطور پول خرج نمی‌کنم و اسم‌شان را به هواداران خواهم داد که با من در حال جفا کردن هستند. مطمئن باشید اسم‌شان را اعلام می‌کنم و می‌گویم که کدام بازیکنان از من چقدر پول گرفتند و یا خواستند اما به پرسپولیس پشت کردند.

وی در پایان در خصوص شرط زنجانی برای باشگاه پرسپولیس نیز گفت: آقای زنجانی همه چیز را پذیرفت که این شرط‌ها نباشد و دایی در پرسپولیس کارش را دنبال کند. حالا دوست دارد ۳۰۰ سال برود و با دوستان مصاحبه کند، خوششان می‌آید این کارها را انجام دهند، اما دایی تمام و کمال پرسپولیسی شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391