برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: منتی در قبال کارهای انجام شده برای پیشکسوتان نیست

دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هیچ منتی در قبال کارهایی که برای پیشکسوتان انجام می‌دهیم نداریم غیر از اینکه می‌خواهیم همیشه حامی ما باشند.

محمد رویانیان

محمد رویانیان طبق برنامه از پیش تعیین شده امروز در نشست هیئت مدیره شرکت کهن پیشکسوتان حضور پیدا کرد. این نشست از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲:۳۰ در دفتر رویانیان برگزار شد.

مدیر عامل پرسپولیس در این نشست گفت: تیم پیشکسوتان برای من در حکم آیینه باشگاه است، تعریف و تمجید یا بدگویی تاثیری در احترام من نسبت به شما عزیزان نمی‌گذارد چون این احترام وظیفه است و من در وظیفه قصور نمی‌کنم.

وی ادامه داد: به نظر من، بهترین عملی که هر مدیری می‌تواند انجام بدهد این است که به افراد قبل از خود بها بدهد، آنها را قبول داشته باشد و ضمن استفاده از تجارب آنها، آنچه می‌تواند برای آنها انجام بدهد. عقیده دارم انسان و مجموعه‌ای که گذشته نداشته باشد، ریشه ندارد و ما خود را مدیون پیشکسوتانی چون؛ بهزادی، کلانی، پروین و دیگران می‌دانیم که برای پرسپولیس تلاش کردند. برای آنچه از دستمان بر می‌آید و برایشان انجام می‌شود، هیچ منتی نیست که در قبالش انتظاری داشته باشیم غیر از اینکه می‌خواهیم مثل همیشه در شرایط سخت حامی و سایه بر سر تیم بزرگ پرسپولیس باشند.

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: مراسمی که در برج میلاد برگزار شد، کوچکترین وظیفه باشگاه و من در قبال پیشکسوتان بود و سوگند می‌خورم که اینها احساس واقعی من هستند.

رویانیان تصریح کرد: من در پرسپولیس به دنبال انجام کارهایی هستم که برای همیشه ماندگار شود و یک عمر برای پرسپولیس بماند. تفکر من روی نسل‌های بعدی این باشگاه است که به جمع پیشکسوتان اضافه می‌شوند. برای من مهم است که هویت، نام و ارزش انسان‌ها حفظ شود و انتظار داریم شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در راهی گام بگذارد که به پیشکسوتان کمک و خدمت کند و من در این راستا از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم.

وی افزود: من اعتقاد دارم پرسپولیس اگر طی این سال‌ها باشگاه نشد، به دلیل نبود اتحاد، انسجام و هم افزایی همه مسئولان بوده است. هر مدیری که بخواهد در این باشگاه مدیریت کند و در مسیر باشگاه‌داری و نه تیم‌داری گام بردارد باید زمینه حضور موثر پیشکسوتان را به عنوان سرمایه‌های باشگاه فراهم کند. در غیر این صورت قطعا موفق نخواهد شد.

در این نشست محمد رویانیان، سعید شیرینی (رئیس هیئت مدیره شرکت)، حمید استیلی (مدیر عامل شرکت)، ایرج پازوکی، محمد جمعه‌ای (مشاور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس)، ضیاء عربشاهی و بهروز سلطانی حضور داشتند. کاظم سید علی‌خانی از اعضای فعال هیئت مدیره شرکت پیشکسوتان به دلیل کسالت چند وقت اخیر، امکان حضور در این جلسه را پیدا نکرد. در این نشست پس از رویانیان، استیلی، عربشاهی، سلطانی و پازوکی نیز مطالبی را مطرح کردند.

در نشست امروز هیئت مدیره ۱۰ مصوبه به تصویب رسید که مهمترین آنها عبارت بودند از؛

اداره آکادمی و مدارس فوتبال و مراکز استعدادیابی باشگاه پرسپولیس توسط شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و تحت لیسانس و نظارت مستقیم باشگاه به مدت پنج سال. به این منظور با معرفی یک نماینده حقوقی از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مقرر گردید این موضوع مورد پیگیری قرار بگیرد و در همین راستا جلسات هماهنگی برگزار می‌شود.

- مشارکت شرکت پیشکسوتان در عرصه کارت‌های هواداری و استفاده از عواید آن.

- موافقت با تأسیس چهار فروشگاه پرسپولیس برای عرضه محصولات و خدمات گوناگون

- انتشار مجله فرهنگی، اجتماعی و ورزشی توسط شرکت

- انجام مذاکرات با بیمه مرکزی برای راه‌اندازی دفاتر نمایندگی بیمه توسط شرکت پرسپولیس.

رویانیان در پایان این جلسه بر تسریع خدمت رسانی به پیشکسوتان تأکید کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391