برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نژادفلاح: رویانیان و گل‌محمدی باید استعفا دهند

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۲۸ — ایسنا

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقاد شدید از وضعیت مدیریتی این باشگاه خواستار استعفای محمد رویانیان و یحیی گل محمدی شد.

تیم پرسپولیس

محمدحسین نژاد فلاح با انتقاد شدید از یحیی گل‌محمدی و محمد رویانیان، درباره شکست شب گذشته پرسپولیس برابر سپاهان گفت: از آقای مدیرعامل و سرمربی تیم گله‌مندم. چندین بار در جلسات هیات مدیره از مدیرعامل تیم خواهش و التماس کردم که استعفا دهد. اگر طی یکی، دو روز آینده خود این آقایان تصمیمی بر استعفا نگیرند، طی صحبتی که با مالکی، رییس هیات مدیره داشتم، قرار می‌گذاریم تا هیات مدیره در مورد آنها تصمیم بگیرد. همین جا از َآقای رویانیان و گل محمدی می‌خواهم که استعفا دهند. البته آنها دیشب باید استعفا می‌دادند ولی با روحیه‌ای که از این دو نفر می‌شناسم، آنها اهل استعفا نیستند.

وی افزود: همان موقع که گل محمدی، سرمربی تیم شد، گفتم که او از سرمایه‌های پرسپولیس است و از الان نباید او را خرج کرد. او برای ما یک فرصت بود که بعدها از وجودش پرسپولیس بهره‌مند شود، اما در این برهه زمانی برای ما یک تهدید بود. همان زمان انتخاب گل محمدی هم در جلسه هیات مدیره گفتیم که انتخاب او به دلیل حضور چند همبازیش در تیم به صلاح نیست اما گل محمدی انتخاب شد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: من شب گذشته در کنار مالکی بودم و به او گفتم که اگر می‌خواهد به رسالتش در قبال هواداران پاسخ بدهد، باید همین امشب تصمیمی درباره رویانیان و گل محمدی بگیرد.

نژاد فلاح درباره خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا هم گفت: از نوع برخوردی که با مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی شد واقعا ناراحتم. آنها چرا باید تا این حد غریبانه خداحافظی کنند. آیا واقعا شأن مهدوی‌کیا و کریمی این بود؟ چرا نباید برنامه‌ریزی درستی برای خداحافظی مهدوی‌کیا صورت می‌گرفت؟ البته ما در جلسه هیات مدیره بحث برگزاری مراسم خداحافظی خوب برای مهدوی‌کیا را چند بار مطرح کرده بودیم.

وی افزود: مطمئن باشید که اگر رویانیان در فصل بعد هم در پرسپولیس بماند شرایط ما بهتر از این نخواهد بود و باید خودش برود. آن زمان که در میانه‌های فصل مدیرعامل پرسپولیس شد، گفت من تیم را نبسته‌ام و نمی‌شد انتظار دیگری هم داشت، اما فصل بعد که تیم را خودش بست چرا این نتایج به بار آمد؟ آقای مدیرعامل الان جوابگو باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391